Защо жените отказват секс 07.10 | 11:00
Отговорът ще ви смае
Една пета от жените биха предпочели да похапнат изкусителна торта, вместо да се отдадат на интимни ласки с партньорите си, сочат резултатите от проучване, направено във Великобритания сред 2000 души по случай Националната седмица на тортата.
Анкетата разкрива също, че много от дамите биха се отказали от виното, а 13% биха спрели да използват мобилния си телефон, ако това е единственият начин да се "натъпчат" с любимото си сладко изкушение, пише БТА.
Допитването показва още, че един на осем служители е пробвал да си осигури благоразположението на шефа с торта. 11% от мъжете са "ухажвали" партньорка с любимото изкушение срещу 7% от дамите, които са се опитвали да установял дали "любовта на мъжа минава през тортата".
"Оказва се, че макар и дребно изкушение, тортата е едно от нещата, без които нацията ни просто не може да живее.", казва Клер Харисън-Чърч – собственик на голяма сладкарска къща.
Водещи
-
Пътят на кабинета „Желязков“: От избирането до оставката
105-ото правителството встъпи в длъжност на 16 януари тази година, издържа по-малко от година
11.12 | 20:45
-
Румяна Коларова прогнозира - предсрочните избори ще са преди 22 март
Соцолиогът Елена Дариева посочи, че предизборната кампания вече е започнала
11.12 | 20:30
-
Заловиха змия до театъра в Смолян - припичала се на зимното слънце
Твърди се, че е усойница
11.12 | 20:15
Най-четени
-
ИТН с изявление след обявената оставка на кабинета
Тошко Йорданов предупреди, че решението за разпадане на управлението носи последици,...
11.12 | 14:45
-
Радостин Василев: ИТН или БСП да гласуват за падането на правителството
Василев отправи критики и към ДПС, подчертавайки, че „не трябва да се спекулира с етническата...
11.12 | 11:15