Любовен хороскоп: Везни 30.06 | 16:13
На везните на трудния избор

Представителите на знака Везни са тънки познавачи на всичко, което може да се нарече хармония. Тяхното поведение често е продиктувано не от собствените желания, а от желанието да направят добро впечатление на другите.
Те винаги са способни да погледнат на дадена ситуация някак отстрани. Именно заради това им качество на тях им е трудно да вземат самостоятелно важните си решения, предварително претеглят всички за и против, търсят съветите на други хора.
В личните си отношения, благодарение на умението да разиграват различни гледни точки, Везните се стараят да постигнат приемливи компромиси. Като цяло хората от този знак не търпят разногласия и конфликти, стараят се да не се противопоставят открито.
Имат успех сред противоположния пол, което при желание им дава възможност да имат доста полови връзки. Но могат да бъдат и романтични и сантиментални.
В брака те са сигурни и лоялни партньори, стараят се да не огорчават половинката си, смекчават болката, проявяват разбиране. Може да се каже, че това е един от най-чувствителните знаци на Зодиака, търпими и готови да се помирят с много недостатъци на любимите си хора.
Каква е жената Везни в любовта може да научите на Jenite.bg.
А какви са любовните особености на мъжа Везни вижте на Div.bg.
Водещи
-
Желязков: България е готова да участва в решението за мир и сигурност за Украйна
Той учяствя във видеоконферентна среща на държавни и правителствени ръководители и на...
15.03 | 18:00
-
Милена Тодорова с второ място на биатлон на състезанието в Поклюка
За националката това е най-добро постижение в кариерата за Световната купа
15.03 | 17:40
-
"Хора, места и вещи" с първа постановка на българска сцена
Драматичният театър "Сава Огнянов" в Русе гостува на софийската публика с най-новия си...
15.03 | 16:59
Най-четени
-
Граждани излизат на протест в Триъгълника на властта
Искат пълно касиране на вота и оставка на правителството
15.03 | 10:00
-
Трима загинаха при катастрофа в Благоевградско
Автомобилът е излязъл извън пътното платно
15.03 | 11:20
-
Корнелия Нинова: Пеевски държи Борисов за гърлото чрез зависимостите му
Не можаха да купят мен и затова купиха обкръжението ми
15.03 | 12:00