Нови 4 кандидати се борят за място в Къщата на Big Brother 24.09 | 14:31
Вечно усмихнатата Александра е козметик и живее в Антверпен. Без притеснение, тя разказва забавни случки от живота си и е убедена, че чарът ѝ може да спечели всеки мъж.
Нови 4 кандидати се борят за място в Къщата на Big Brother. Това са 22-годишният милионер Георги, лъчезарната Александра, бившият модел и магнит за жените Иван и ексцентричната Ния. Зрителите имат възможност да подкрепят един от тях чрез онлайн гласуване на nova.bg и платформата NOVA PLAY до 12:00 часа на 28 септември.
Участниците от втората седмица се обединени около темата за любовта. Първият сред тях е Георги, който е на 22 години и живее в Милано. Той има собствен бизнес и се определя като "млад милионер”. Говори няколко езика и се гордее с всичко, което е постигнал.
30-годишният Иван от Варна също има големи професионални успехи в модния бизнес. Бившият модел говори окрито за недостатъците на модната индустрия в България.
Вечно усмихнатата Александра е козметик и живее в Антверпен. Без притеснение, тя разказва забавни случки от живота си и е убедена, че чарът ѝ може да спечели всеки мъж.
Втората дама от групата е 29-годишната маркетинг мениджърка Ния. Тя откровено признава, че късно е открила сладката страна на живота, но сега ѝ се е отдала напълно.
Победител в първата седмица на гласуване стана моделът от София Бо. 20-годишният фаворит на зрителите ще се бори с победителите през следващите две седмици. Финалното гласуване ще бъде на 5 октомври и ще продължи 24 часа. Кой е победителят, който ще прекрачи в Къщата на Big Brother, ще разберем по време на премиерния епизод на 8 октомври от
Завръщането на Big Brother е едно от най-дългоочакваните събития в ефира тази есен. Хитовото предаване, което постави основите на риалити форматите в България, ще прикове вниманието на зрителите с 16 ярки нови съквартиранти. Вълнението от старта ще допълнят и новите водещи - Башар Рахал и Алекс Богданска.
Водещи
-
Вече 134 г. ВМА е „войник на фронта на човешката болка“
Военномедицинската академия в София отбелязва 134 години от основаването си.
01.12 | 14:30
-
Предложиха "мръшляк" да стане дума на годината
"Абе, я бягай оттук, бе, мършляк такъв. Ти си пълен мършляк! Изчезвай!“
01.12 | 14:15
-
Сдружение „БОЕЦ“ алармира: МВР подготвя палежи и провокации за протеста на 1 декември
От сдружението описват конкретни схеми за саботаж. „Информацията е за палежи на автомобили...
01.12 | 14:00
-
Политолог: Бюджетът беше просто поводът, а не истинската причина за протестите
Това, което според него е притеснило лидера на ГЕРБ, е опитът му от зимата на 2013 г., когато...
01.12 | 13:45
Най-четени
-
Кметът на Ардино обяви частично бедствено положение заради обилни валежи
Местата отново останаха без пътна връзка, след като железобетонният мост над река Арда при...
01.12 | 11:15
-
Без коли първа и втора категория в центъра на София
Новото е, че през този сезон забраната обхваща освен „малкия ринг“ и по-широк териториален...
01.12 | 09:59
-
Как да смените личния си лекар: Най-чести грешки и полезни съвети
Извън тези периоди промяна е възможна само в определени случаи
01.12 | 12:15
-
Депутатите вече не паркират на пл. "Св. Александър Невски"
Нито един депутатски автомобил не се вижда край храм-паметника. Това донесе е радост на...
01.12 | 11:30