Скандал! Студентка по богословие в "Мис силикон" 06.06 | 11:32
Духовници се възмутиха от Илона Попова, тя също им се закани
Духовници от Богословския факултет към Софийския университет се възмутиха от тяхна студентка по специалност "Теология", която участва в конкурса "Мис Силикон 2017". Става въпрос за участничката Илона Попова, която стана трета подгласничка.
"От факултета дори ми се обадиха да ми кажат да не участвам в предаването, за да не се раздухва темата. Доколкото знам, отвореното писмо до медиите и събраната подписка срещу мен са анонимни - нещо, което е толкова жалко. Писмото е написано по толкова гнусен начин. Те дори са си позволили да цитират Библията. Не съм виждала подобен цирк, не съм знаела, че съм заобиколена от такива хора три години. Наричала съм ги мое семейство", коментира по Нова телевизия самата Илона.
"Имам приятелка, която се разболя от рак и отрязаха и двете й гърди. Това ме разтресе. Мотивът ми да участвам в конкурса е, за да й помогна, защото наградата е ваучер, с който може да се сложат импланти", обясни студентката.

"Мис Силикон" не е конкурс за показване на бюст, а е с благородна кауза - именно да се помогне на жени в нужда. Нито една от участничките не е взела и стотинка за това нещо", възмути се на свой ред Илона.
"Баба ми е в болница и в момента плаче. Заради тези сълзи ще ги спукам", закани се тя и нарече преподавателите си "фалшиви псевдоморалисти".
"Искам да ме оставят на мира. Ще си търся правата до последно, защото не съм направила нищо лошо. По никакъв начин не съм уронила авторитета на Богословския факултет или църквата за разлика от някои духовни лица, които мисля, че ги видяхме", заяви Илона Попова.
Водещи
-
Иван Кръстев: Разпадането на ЕС е възможен сценарий, но за България това би било трагедия
Светът влиза в етап на трайна нестабилност, а международният ред след края на Студената война...
07.01 | 21:00
-
Съд спря временно новия формат на матурата по математика след 7 клас
Той беше атакуван в съдебна зала от родители
07.01 | 20:45
-
Пригответе си от 50 до над 300 евро за кръщене или църковен брак
Новите цени на църковните свещи - от 20 евроцента до 4 евро
07.01 | 20:30
-
АПИ: Застудяане от утре, дъжд, сняг и хлъзгави пътища
Вижте и прогнозата за времето на НИМХ за 8 януари
07.01 | 20:16
Най-четени
-
Костадинов: Вече няма валута! Следващите стъпки са ликвидиране на армията, парламента, правителството и държавата!
Само за първите шест дни поскъпнаха стоки и услуги, а токът за бизнеса скочи с 30 %. Очевидно...
07.01 | 12:45
-
Заради пенсиите в евро: активират се измамниците
На този етап няма докладвани случаи, но очакваме по-висока активност от страна на измамници,...
07.01 | 10:00
-
КЗП и Столична община с общи действия срещу неправомерното повишение на цените в ученическите столове
КЗП и Столична община ще продължат сътрудничеството по темата, в т. ч. по отношение на...
07.01 | 11:30