Фойерверки от най-високата сграда смаяха света 02.01 | 20:36
Небостъргачът Бурдж Халифа в Дубай се превърна в гигантска платформа за фойерверки

Небостъргачът Бурдж Халифа в Дубай се превърна в гигантска платформа за фойерверки в новогодишната нощ
Високият 828 метра небостъргач Бурдж Халифа в Дубай се превърна в сцена на невиждано светлинно и звуково представление в новогодишната нощ. За няколко минути след настъпването на Нова година гигантската конструкция се превърна в уникален вулкан от фойерверки, пише Econ.bg.
Видео, приковало вниманието на онлайн потребителите по света , показва спиращо дъха визуално шоу, придружено от изпълнение на Пражката филхармония.
Бурдж Халифа вече направи своята холивудска филмова премиера във филма "Мисията невъзможна: Режим Фантом". Именно от външната страна на небостъргача Том Круз висеше в приковаваща вниманието невъзможна сцена, една от кулминациите в лентата.
Тези, които са искали да наблюдават представлението в новогодишната нощ отблизо, е трябвало да заплатят по 4300 долара за маса до прозореца в ресторанта на 122-ия етаж на сградата, уместно носещ името "Атмосфера". В същото време по улиците на Дубай по различни сведения е имало близо 1 млн. зрители на шоуто, наречено от организаторите "може би най-доброто представление на планетата.
Водещи
-
Йорданов към ПП: Баста! Къш! Пет години стигат! Времето е наше!
Продължавалниците на "промяната" още ли си правят гаргара с нас, беснее бившият евродепутат
30.06 | 17:15
-
Паника в Румъния: Черната пантера преплувала Дунав!
През уикенда са подадени два сигнала за забелязана дива котка на границата с България
30.06 | 17:00
-
Последно сбогом с Енчо Пиронков
Десетки близки, приятели и почитатели на художника го изпратиха в последния му път
30.06 | 16:30
Най-четени
-
Кирил Петков: Подадох оставка като депутат
Няма да се кандидатирам за ръководството на „Продължаваме промяната“, посочи той
30.06 | 13:05
-
Жена с над 2,50 промила алкохол се удари в дървен цветарник
По случая е започнато разследване.
30.06 | 11:59
-
Как се стигна до корупционния скандал в ПП?
Евелина Славкова и Даниел Смилов коментират темата
30.06 | 14:00