НА ЖИВО Урсула фон дер Лайен и Манфред Вебер - гости на ГЕРБ в Пловдив 02.06 | 17:52
Борисов ги посрещна лично
![НА ЖИВО Урсула фон дер Лайен и Манфред Вебер - гости на ГЕРБ в Пловдив](http://inews.bg/pictures/960890-1_1004.jpg)
Водещият кандидат на Европейската народна партия (ЕНП) за европейските избори Урсула фон дер Лайен пристигна в Пловдив, където ще участва в специалното предизборно събитие на ГЕРБ-СДС за представяне на евролистата на коалицията. То ще бъде на Античния театър.
"Добре дошла в Пловдив, Урсула!", написа в социалната мрежа Фейсбук лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
Срещата с избирателите започва в 18:00 часа. На нея ще присъства и председателят на ЕНП Манфред Вебер.
По време на срещата за основните приоритети и политики на евролистата на ГЕРБ-СДС като част от семейството на ЕНП ще говори водачът на евролистата на ГЕРБ-СДС Росен Желязков. Урсула фон дер Лайен и Манфред Вебер ще направят специални обръщения към избирателите на ЕНП в България. Като своеобразен домакин на събитието лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов също ще има изказване пред членовете и симпатизантите на партията.
За мен е удоволствие да посрещна президента на Европейската народна партия Манфред Вебер в една от емблемите на Старинен Пловдив - Балабановата къща. Къщата-музей е построена през 19 век, а днес е един от символите за културния живот на града. Наш домакин е Костадин Димитров - кметът на Пловдив, написа също Борисов.
Водещи
-
Столичанин е загинал при катастрофа на АМ "Струма"
Заради катастрофата временно трафикът е бил пренасочван в изпреварващата лента
11.01 | 17:20
-
След новите санкции към Русия: Цените на петрола се покачиха с над 3%
Цената на барела сорт "Брент" се увеличи с 3,5 процента и снощи надхвърли 79 долара
11.01 | 17:00
-
Проф. Рачев: Въздухът ни прави равни
Не може да има въздух за милиардери или въздух за клошари, категоричен е Ккиматологът
11.01 | 16:40
-
Ватиканът позволи хомосексуалисти да стават свещеници
Италианските епископи съобщиха, че са одобрили документа през ноември
11.01 | 16:20
Най-четени
-
Проф. Иво Петров: Между 10 000 и 11 000 българи годишно умират от сърдечен арест
Оказването на първа помощ повишава риска за оживяване с 60-70%, обясни той
11.01 | 14:00
-
Помощи за тока на бизнеса - за сметка на ВЕИ-тата
Бизнесът: Полагат ни се помощи, независимо колко печелим
11.01 | 12:00