Антоанета Цонева: До 3 септември "Да, България" решава ще остане ли част от ПП-ДБ 31.08 | 10:40
По думите ѝ е необходимо още време заедно с партньорите да бъдат договорени условията на коалиционния договор
До 3 септември от "Да, България" ще решат дали ще останат част от коалицията "Продължаваме Промяната" - "Демократична България". Това обясни в ефира на БНТ Антоанета Цонева от ПП-ДБ.
По думите ѝ е необходимо още време заедно с партньорите да бъдат договорени условията на коалиционния договор, защото ПП-ДБ е коалиция от няколко партии.
"В навечерието на изборите няма нищо по-важно да направим така нашите документи, с които ще се явим на изборите, включително и програмните ни цели, начинът по който си представяме упражняването на властта.
Създаването на амбициозна стратегия как ние да увеличим доверието в коалицията, тъй като загубихме половината си избиратели на последните избори, как да се обърнем към поддръжниците, за да направим по-добър резултат", заяви Антоанета Цонева.
Водещи
-
Апелативният съд във Варна сезира КС за правомощията на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов
Поводът е заведено дело в съда по искане на Борислав Сарафов от 20-и август
07.01 | 16:30
-
Продажбата на "Лукойл": Американски компании с интерес да купят петролния гигант
Сред активите са рафинерията в Бургас, бензиностанции в България и данъчни складове
07.01 | 16:15
-
Седем американски бойци са били ранени при залавянето на Мадуро
70 са жертвите на Венецуела
07.01 | 16:00
-
Потоп в Крумовградско: Придошла река скъса мост ВИДЕО
Една махала с 12 души е откъсната от придошлата вода
07.01 | 15:45
Най-четени
-
Заради пенсиите в евро: активират се измамниците
На този етап няма докладвани случаи, но очакваме по-висока активност от страна на измамници,...
07.01 | 10:00
-
Костадинов: Вече няма валута! Следващите стъпки са ликвидиране на армията, парламента, правителството и държавата!
Само за първите шест дни поскъпнаха стоки и услуги, а токът за бизнеса скочи с 30 %. Очевидно...
07.01 | 12:45
-
КЗП и Столична община с общи действия срещу неправомерното повишение на цените в ученическите столове
КЗП и Столична община ще продължат сътрудничеството по темата, в т. ч. по отношение на...
07.01 | 11:30