Балабанов, ИТН: Дългата ръка на ДПС прегърна БСП и ги унищожи 05.12 | 15:20
Утре "Има такъв народ" ще излъчи отново Силви Кирилов за поста
Днес стана ясно, че доц. Наталия Киселова е кандидатът на Делян Пеевски. Това заяви Станислав Балабанов от ИТН веднага след като станаха ясни резултатите от гласуването за председател на Народното събрание:
"Неслучайно БСП беше наричана "Ново начало" през цялото това време. Днес всичките тези съмнения в публичното пространство, спекулации, се потвърдиха - г-н Пеевски гласува за Наталия Киселова и по този начин, според мен, мечтите на "Продължаваме промяната" извън "Има такъв народ" някой друг да подпише декларацията им за санитарен кордон тотално рухнаха. За съжаление, дългата ръка на ДПС прегърна БСП и ги унищожи".
Според него Силви Кирилов е единственият независим кандидат за председател на НС, зад когото няма странично влияние.
Балабанов обаче отказа да отговори дали от ИТН са склонни да дадат гаранции, че Кирилов няма да приеме да стане служебен премиер, ако се стигне до предсрочни избори:
"Продължавате да говорите "ако" и да изпадате в хипотези. Аз имам една единствена цел заедно с моите колеги - парламентът да започне работа", заяви депутатът от ИТН.
Утре "Има такъв народ" ще излъчи отново Силви Кирилов за поста.
Водещи
-
ДБ внасят в парламента промени в закона за НСО: Охраната на Пеевски трябва да бъде свалена
По повод вота на недоверие срещу правителството Божидар Божанов, заяви, че очаква той да бъде...
10.12 | 10:15
-
Борисов: След 1 януари ще говоря за оставки и протести
"Надявам се на 1 януари всеки българин да може да си изтегли парите от банкомата в евро", каза...
10.12 | 09:45
-
Екшън в парламента. Шести вот на недоверие
Предишните вотове на недоверие към правителството, всички неуспешни, бяха заради провал в...
10.12 | 09:45
Най-четени
-
Екшън в парламента. Шести вот на недоверие
Предишните вотове на недоверие към правителството, всички неуспешни, бяха заради провал в...
10.12 | 09:45
-
Арман Бабикян: Делян Пеевски държи цели райони като крепостни селяни
Според пиар експерта Бойко Борисов ще понесе политическата щета от протестите, а не лидерът на...
10.12 | 08:45
-
Борисов: След 1 януари ще говоря за оставки и протести
"Надявам се на 1 януари всеки българин да може да си изтегли парите от банкомата в евро", каза...
10.12 | 09:45