Борисов разграничи ГЕРБ от Горанов (ВИДЕО) 11.02 | 11:39
Аз и партията не сме получили и стотинка от Божков, заяви той

ГЕРБ не е получила нито стотинка от Васил Божков. Това заяви лидерът на партията Бойко Борисов на среща на актива в Стара Загора. "Ако някъде някой е получавал - да си носи отговорност”, заяви той. "Аз и партията не сме получили стотинка”, категоричен бе Борисов.
Той разграничи партията от Владислав Горанов, за когото стана ясно в петък, че е санкциониран от САЩ и Великобритания по закона "Магнитски”. "Искам да напомня на тези, които злорадстват, че още тогава той беше освободен като министър и депутат и оттогава не участва в нито една листа на партията. Ние до толкова можем като партия да се разграничим. Ако има доказателства - органите да разследват”, коментира Борисов.
"Съжалявам за децата на Горанов, защото ние, големите, можем да понесем всичко, но децата - те не могат. Надявам се Горанов да докаже, че е невинен, и аз съм убеден в неговата невинност", допълни лидерът на ГЕРБ.
На изборите на 2 април ГЕРБ ще е първа политическа сила, категоричен е Борисов, "защото хората виждат направеното от ГЕРБ, виждат какво стана с инфлацията, с цените, когато я няма ГЕРБ. Нека ни сравняват”.
Водещи
-
Киселова: Искането на оставката ми е тема, по която опозицията може да намери общ език
Парламентът е доказал, че може да работи въпреки неговата фрагментация
02.08 | 18:00
-
Стана известен последният есемес на Тодор Славков до Крушарски
Съобщението до бизнесмена Малък Тошко е изпратил десет дни по-рано - на 11 юли
02.08 | 17:40
-
Мира Радева в шок: Мъжът ми чака близнаци, изневерявал ми е с години!
Социоложката се развежда
02.08 | 17:00
Най-четени
-
Хиляди с глоби по 350 евро в Гърция
Камионите и автобусите нямат право да се движат в лявата лента, дори при изпреварване
02.08 | 15:00
-
Протест затваря пътя към ГКПП "Маказа"
Призовават се гражданите, планиращи пътуване към Гърция в този ден и часови диапазон, да...
02.08 | 09:45
-
Зафиров: Илияна Йотова е една от възможните за номинация на БСП-ОЛ за президент
Левицата ще участва на тези избори с амбицията да ги спечели, каза той
02.08 | 13:00
-
Петър Ганев: Промените в Закона за еврото се правят с цел концентрация на власт
Определени политически лица са в атака и това може да разбърка реда, по който се правят...
02.08 | 11:20