Лена Бориславова и Богдан Богданов внесоха сигнал в КПК срещу Портних (ВИДЕО) 31.07 | 15:50

Лена Бориславова и Богдан Богданов внесоха сигнал срещу Иван Портних в Комисията за противодействие на корупцията във връзка с твърденията за злоупотреби, които са извършвани от бившия кмет на Варна по линия на фалшифициране на изборите.
Новината съобщи Лена Бориславова на своята фейсбук страница.
Ето какво пише тя:
"Благо Коцев лежи в затвора заради думите на Пламенка, която дори Сметна палата е уличила в измами с обществени поръчки още през 2019.
В същото време Портних от ГЕРБ вероярно е на море и никой не разследва твърденията за изборни нарушения и манипулации, докато е бил кмет.
Затова днес с колегата Bogdan Bogdanov внесохме сигнал срещу Портних в КПК.
Дали Петър Коев и Стоян Петков - директор и зам. директор на дирекцията в КПК за Противодействие на корупцията, ще бъдат така любезни и безпристрастни да разследват и този кмет, макар да не е от ПП?
Между другото, тези двамата са кандидатите на ГЕРБ, ИТН и БСП за ново независимо ръководство на КПК, което да бъде избрано от НС.
Същите двама ръководят акциите срещу ПП без доказателства и карайки свидетели да лъжесвидетелстват, за да си "направят” доказателства".
Водещи
-
Инвеститори от САЩ преговарят с българските власти за разширяване на ПГХ "Чирен"
Ройтерс се позовава на информация от "петима души, запознати с проблема", без да ги назовава...
05.08 | 21:00
-
„Каменен” хороскоп: Изумрудът носи любов, хармонията и изобилие
Витеза кого е подходящ и с кои други камъни може да се съчетаае
05.08 | 20:45
-
Почина бившият румънски президент Йон Илиеску
05.08 | 20:15
Най-четени
-
Над Западна България и днес ще вали, утре също ще бъде дъждовно
След 2 часа лятото леко ще започне да се връща в София. Следобед отново обаче ще завали.
05.08 | 10:45
-
Даниел Вълчев - кандидат президент на ГЕРБ?
05.08 | 16:16
-
6000 лева излезе пoчивкатa нa семейство за една седмица на море
Πo дyмитe нa Cпacoв, cлyчaйнo или нe, cĸoĸът нa цeнитe в xoтeлитe y нac (пoчти) cъвпaднa c...
05.08 | 12:15