Нови зам.-директори и в Агенция „Митници“ 19.05 | 17:31
От длъжност са освободени досегашните двама зам.-директори на Агенцията Борислав Борисов и Георги Александров

Промени и в Агенция "Митници". Министърът на финансите Асен Василев назначи трима нови заместник-директори с дългогодишен опит в системата на митниците – Лъчезар Кръстев, Румен Данев и Павел Геренски. От длъжност са освободени досегашните двама зам.-директори на Агенцията Борислав Борисов и Георги Александров.
Кои са новите лица?
На Лъчезар Кръстев е възложен ресор митническа дейност и методология и митнически лаборатории. Почти целият му професионален опит е в митническата администрация, в която работи без прекъсване е от 1991 г. до 2014 г., като заема различни позиции в специализираната администрация и ръководни постове като началник отдел, началник на митнически бюра Обеля и София – Изток и заместник-директор на Агенция "Митници". След напускане на митническата администрация е работил в областта на спедицията и логистиката.
Павел Геренски ще ръководи ресор акцизна дейност и методология и информационни системи. Има над 20 годишен стаж в Агенция "Митници" на различни позиции, включително началник отдел и заместник-началник на митница. Ръководил е Митница Кулата и Митница Пловдив.
Румен Данев е назначен с ресор митническо разузнаване и разследване и правна дейност. Работил е в районен съд Костинброд и като юрисконсулт. Работа в Агенция "Митници" започва през 1995 г. на експертна длъжност. От 2000 г. до 2009 г. е директор на дирекция "Митническо разузнаване и разследване". След напускане на митническата администрация е заемал различни юридически длъжности.
Водещи
-
Живия Нострадамус: Разкол очаква църквата след смъртта на папата
Ще паднат и строго пазените тайни на Втикана, пророкува Атос Саломе
23.04 | 18:12
-
Премиерът: Има шанс да получим пари по втория транш на ПВУ
Той добави, че вицепремиерът Томислав Дончев много ясно е обяснил какъв е подходът, какви са...
23.04 | 18:09
-
Сакскобургготски: Паркът "Врана" загива, вече не е гора, а джунгла
Това пишат от секретариата на Царското семейство
23.04 | 18:03
Най-четени
-
Второ земетресение на Балканите е регистрирано през днешния ден
Трусът е с магнитуд 5.0 по скалата на Рихтер.
23.04 | 15:15
-
Явор Божанков вече е част от "Демократи за силна България"
Това стана ясно от публикация във фейсбук на ДСБ в Бургас, в която се обявява приемна на...
23.04 | 14:30
-
Премиерът: Има шанс да получим пари по втория транш на ПВУ
Той добави, че вицепремиерът Томислав Дончев много ясно е обяснил какъв е подходът, какви са...
23.04 | 18:09