Тошко Йорданов: Опозицията има право да се упражнява с безсмислени вотове на недоверие 01.07 | 17:15
Третият вот на недоверие към кабинета "Желязков" е за "провал на правителството по отношение на фискалната политика и еврозоната"

Опозицията има право да се упражнява с вотове на недоверие, които са безсмислени в момента, необосновани като тези, и на всичкото отгоре блокират работата на парламента, защото цяла седмица вместо да се занимаваме със законодателство и да приемаме необходимите закони, ще загубим цяла седмица с дебати за глупости, които в крайна сметка ще приключат безславно. Това коментира пред журналисти в Народното събрание председателят на парламентарната група "Има такъв народ" Тошко Йорданов.
Третият вот на недоверие към кабинета "Желязков" е за "провал на правителството по отношение на фискалната политика и еврозоната". Той беше внесен миналия петък по инициатива на "Възраждане" и подкрепен от "Величие" и "Морал, единство, чест" (МЕЧ).
Тошко Йорданов коментира темата преди заседанието на парламентарната комисия по здравеопзаване.
Водещи
-
Костадинов: Когато "Възраждане" получи властта, ще извади България от еврозоната
Протестите ни ще продължат и след 8-и юли, увери той
06.07 | 18:00
-
Далай Лама навърши 90 години
Хиляди последователи отбелязаха юбилея на духовния водач в подножието на Хималаите
06.07 | 17:40
Най-четени
-
Напусналият ПП Димитър Шалъфов описа поетапно корупциония скандал
Преди дни общинският съветник заедно с още трима свои колеги обвиниха партията в корупционни...
06.07 | 10:00
-
Рая Назарян: Опозицията се превърна във фабрика за неуспешни вотове
Това правителство преследва много упорито всички заложени цели, заяви тя
06.07 | 13:20
-
Трима загинали, след като кола се заби в заведение в Разград
Автомобилът е управляван от 19-годишен младеж
06.07 | 11:40