Дъщерята на Симеон Сакскобургготски катастрофира с 1,5 промила алкохол в кръвта 19.08 | 17:45
Княгиня Калина се е блъснала в стена
Дъщерята на Симеон Сакскобурготски Калина е катастрофирала с 1,5 промила алкохол в кръвта в Боровец и се е блъснала в стена. След инцидента е опитала да избяга.
Това научи "24 часа" от свои източници в МВР.
По първоначална информация Калина е спряла на паркинга на хотел, за да си вземе храна от ресторанта. На тръгване обаче е тръгнала назад и се е ударила в бариерата и стената.
За малко щяла да блъсне и мъж, който бил на паркинга. Княгинята опитала да избяга, но служители на хотела я спрели.

СНИМКА: Велислав Николов/"24 часа"
В сряда певицата Белослава бе обвинена, че е карала след употреба на алкохол. Това бе последния случай, при който публична личност бе хваната да шофира в нетрезво състояние. Тогова проверката бе отчела 1,25 промила алкохол в кръвта.
Калина е единствената дъщеря на цар Симеон и царица Маргарита. Княгинята, която е силно свързана с България, избира да се премести със семейството си за постоянно тук след 12 г. в Мароко. Тя единствена от всички царски деца има български паспорт, знае родния език на баща си и живее у нас, затова е и неговата любимка. В България тя се ожени за любимия си Китин Муньос, тук се роди и синът им Симеон-Хасан.
Водещи
-
Тагарев: Въпросът е доколко ефективни ще бъдат санкциите срещу "Лукойл" и "Роснефт"
Не Покровск е най-важен в момента, смята бившият военен министър
15.11 | 11:20
-
Д-р Ненков: Кражбите в здравеопазването са на най-високо ниво
Бившият министър на здравеопазването коментира и случая с прегазеното куче Мая
15.11 | 11:00
-
Ивайло Мирчев има "дълбоки съмнения за назначението на Румен Спецов за особен управител"
По думите му, назначението на Спецов е взето от ограничен кръг хора близки до управлението на...
15.11 | 10:40
Най-четени
-
САЩ направиха изключение за България от санкциите срещу "Лукойл"
Отсрочката е до 29-и април
15.11 | 04:15
-
Борисов обяви успех за "Лукойл": Вече ще бъде, както беше!
В пост във Facebook лидерът на ГЕРБ благодари на Министерския съвет и на широк кръг партии за...
15.11 | 05:01