Мъж загина при катастрофа в Смолянско 23.07 | 15:40
Два автомобила са се ударили челно
Починалият е пътувал в лек автомобил, управляван от 66-годишен мъж от Девин. Заради мократа настилка и движение с несъобразена скорост водачът е загубил контрол над колата и се е ударил челно в друга лека кола.
Пътникът на 81 години е транспортиран в Многопрофилната болница за активно лечение (МБАЛ) "Д-р Братан Шукеров", където е починал. Шофьорите на двата автомобила нямат никакви наранявания, предаде БТА.
Водачите са тествани за алкохол и наркотици, като резултатите са отрицателни, посочи още Стоилова. Причините за възникналото пътнотранспортно произшествие за смъртта на пътника са в процес на изясняване.
Водещи
-
Бабикян: Правителството падна, но съдебната система остава завладяна
Всяко поколение трябва да дава своя данък за демокрацията ни, смята той
18.12 | 20:15
-
Д-р Николай Михайлов: Протестът не решава политическите въпроси, а отнема от и бездруго осакатения труден бюджет
Бойко Борисов има една версия за себе си в критична ситуация, че представлява боцман на борда...
18.12 | 20:00
Най-четени
-
Официално приеха осемте F-16 в авиобаза "Граф Игнатиево"
18.12 | 13:28
-
"Или пари днес, или кръв утре" - ключова среща на ЕС за финансиране на Украйна със замразени руски активи
„Путин разчита на нашия провал. Не можем да си го позволим“, заяви Кая Калас
18.12 | 13:10
-
България представя първите осем изтребителя F-16 Block 70
Преди дни в страната пристигнаха и последните два самолета от първата партида, с което...
18.12 | 10:45