Версии за убийството на българската студентка в Щатите 05.12 | 08:24
Момичето станало жертва на катастрофа

20-годишна българска студентка беше намерена мъртва на улица в Ню Йорк. Основната версия, по която се работи, е тази, че нашенката е загинала в катастрофа. Според съдебните лекари смъртта ѝ е настъпила вследствие на силен страничен удар в областта на главата. Заради това е получила силен кръвоизлив.
Друга версия, по която работи полицията, е, че момичето е било умишлено убито. Според униформените престъплението е станало някъде другата, след което тялото ѝ било пренесено. Вероятно също е причинено от катастрофа, но тялото е било преместено или изхвърлено на магистралата, където е намерено.
Стефани, както е името на загиналата, за последно била видяна в петък вечерта. Тогава отишла до общежитието на приятеля си – 19-годишен испанец. Около 02:00 часа през нощта нейна приятелка получава странни SMS-и от българката, в които тя казва, че иска да се поразходи и ще отиде да си купи сладолед. Полицията обаче подозира, че съобщенията са изпратени от убиеца. Телефонът ѝ бил открит на няколко пресечки от мястото, където е открито тялото.
Водещи
-
Ще си избере ли "Да, България" двама председатели?
27.04 | 13:00
-
Атанас Атанасов: Имаме план как да принудим Наталия Киселова да си подаде оставката
Имаме правителство на комисионерите, смята зам.-председателят на парламента
27.04 | 12:40
-
Екипи на пожарната отводняват къщи в Монтанско
84 л/кв. м се изляха снощи в с. Лехчево
27.04 | 12:23
-
Посланията на папа Франциск: “Надеждата не е нещо, което чакаме, а нещо, което правим”
Светият отец почина на 21 април 2025 г. на 88-годишна възраст
27.04 | 12:00
Най-четени
-
Доналд Тръмп-младши пристига в България
Най-големият син на американския президент ще участва в частно бизнес събитие
27.04 | 10:00
-
Дъждове и гръмотевици днес, но остава топло
Температурите ще са до 19 градуса, по морето - по-хладно
27.04 | 09:15
-
Половината българи нямат никакви спестявания, 1 милион живеят в лишения
Подмяна на остаряла мебелировка не може да си позволят 35,1% от семействата
27.04 | 10:20