Двама българи са арестувани в Гърция за жестокото убийство на възрастен мъж 11.09 | 18:00
Нашенците умъртвили жертвата си пред 90-годишната му жена

Двама българи са арестувани в Гърция за жестокото убийство на възрастен мъж. Органите на реда в южната ни съседка са задържали баща и син по подозрение, че са умъртвили по брутален начин 83-годишен мъж в неделя (7 септември) в дома му в Халкида.
Нашенците са убили жертвата, обирайки имуществото му, информира в. "Български новини". Сънародниците ни са идентифицирани благодарение на запис от охранителна камера. След като установили самоличността им, униформените тръгнали от врата на врата, за да заловят извършителите на престъплението.
Нашенците живеели в същото село, в което и жертвата им. Това улеснило значително издирването им. По-младият българин е бил осъждан и е лежал в затвора за кражба. Той е излязъл на свобода преди 2 години.
Полицията е обискирала дома на нашенците, където са били открити дрехи, с които българите вероятно са били облечени по време на нападението.
Възрастният мъж е бил убит жестоко, докато в същото време там е била и неговата 90-годишна спътница в живота.
Водещи
-
"Каменен" хороскоп: Рубинът дава власт и носи страст
Вижте за кои зодии е подходящ и с кои други камъни е съвместим
17.08 | 15:31
-
Жена осъди Община Лесичово, защото не се грижи за бездомните кучета
Трябва да ѝ бъдат изплатени 5 000 лв.
17.08 | 14:30
Най-четени
-
Черно море бушува твърде дълго, вълните погълнаха вече 20 души
Август месец е опасен заради коварните подводни течения и високи вълни, които се превръщат в...
17.08 | 10:00
-
COVID-19 "надигна глава" и у нас
Три държави в Европа отбелязват повишение на случаите на чикунгуня след китайската епидемия
17.08 | 14:00
-
Силна буря с градушка в Илинойс отнесе покрива на сграда с бг семейства
Стихията нанесе сериозни щети в предградието Маунт Проспект, където се намират българският...
17.08 | 10:40