Изверг пусна кобра в стаята на жена си и дъщеря си, изходът е фатален 24.11 | 16:14
Мъжът купил кобрата от змиеукротител, заявявайки, че ще я използва за религиозни цели

Индиец беше арестуван за предполагаемото убийство на жена си и двегодишната си дъщеря, като пуснал отровна кобра в стаята им.
Инцидентът е станал в квартал Ганджам на Одиша в село Адхейгаон. 25-годишният мъж, идентифициран като К. Ганеш Патра, имал спор със съпругата си К. Басанти Патра, на 23 г. Те се женят през 2020 г. и имат дъщеря на име Дебасмита.
Мъжът купил кобрата от змиеукротител, заявявайки, че ще я използва за религиозни цели.
Твърди се, че на 6 октомври Ганеш пуснал змията от пластмасов буркан в стаята, където спяла жена му и дъщеря му.
И двете са намерени мъртви с ухапвания от змия на следващата сутрин, докато бащата твърди, че е спал в друга стая.
Ганеш казал на съседите си, че змия е влязла в къщата му и е ухапала жена му и детето му.
Селяните убили змията и откарали майката и дъщерята в близката болница, където били обявени за мъртви.
Ганеш подава жалба в полицията и е регистриран случай на неестествена смърт.
Началникът на полицията в Ганджам Джагмохан Мийна каза, че тъстът на Ганеш го е обвинил в убийство. Ганеш е арестуван месец след инцидента.
Подозренията за обстоятелствата на смъртта започват да нарастват и полицията разпитва змиеукротители в местния район.
Първоначално Ганеш отричаше обвиненията, но в крайна сметка призна престъпленията си по време на разпит, пише "Вести".
Началникът Мийна добави: "Обвиняемият беше арестуван месец след инцидента, тъй като имаше известно забавяне в събирането на доказателства срещу него.
"Междувременно получихме и доклада от аутопсията, който ясно показва, че смъртта на майката и дъщерята е настъпила късно през нощта на 6 октомври.
"Това повдигна подозрение как може влечугото да остане в същата стая до сутринта няколко часа след като ги е ухапало.
"По време на разпита той първоначално отрече обвинението и по-късно заяви, че змията може да е влязла сама в стаята, но в крайна сметка призна, че е извършил престъплението."
Водещи
-
Агресия в детската градина: Възпитателка посягала физически, психически и сексуално на 4-годишно дете
Близо 9 месеца след подаването на първия сигнал за насилие над детето в детската градина са...
02.10 | 16:59
-
Започва пазарно проучване за българска разработка на дронове
Дончев каза това по време на петото издание форума за иновации и технологии в Югоизточна...
02.10 | 16:20
-
Зрелостниците в Русе получават безплатни билети за театър и опера
Насърчаване на културното развитие
02.10 | 15:59
-
Оранжев код в 20 области - валежи от дъжд и мокър сняг ще заливат страната утре
Температурите ще паднат до 4 градуса в западните райони, силен вятър ще духа по Черноморието
02.10 | 15:20
Най-четени
-
Тежък трафик и километрични задръствания на автомагистрала "Тракия"
Причината - нов ремонт на три отсечки
02.10 | 10:45
-
Пеевски към президента: Румене, излез!
"Румене, излез", завърши краткото си изявление пред журналисти Пеевски.
02.10 | 15:00
-
Желязков: България успешно пази европейските граници
Нашите усилия са да бъдат връщани нелегалните мигранти в страните по произход, посочи...
02.10 | 14:15