Изтребител, натъпкан с експлозиви, се разби в блок в Краснодарския край в Русия ВИДЕО 17.10 | 20:34
Все още няма информация за загиналите и ранените в град Йейск, но със сигурност ще са много, защото трагедията се случва в час, в който повечето хора са се прибрали от работа и са си вкъщи
Самолет Су-34 се е разбил в жилищна сграда на руския град Йейск в Краснодарския край. Все още няма информация за загиналите и ранените, но със сигурност ще са много, защото трагедията се случва в час, в който повечето хора са се прибрали от работа и са си вкъщи. На мястото на падането в двора на жилищната сграда 20/1 на улица "Комунистическая" в Йейск е имало силна експлозия и пожар.
Снимки, публикувани в социалните мрежи, показват как пилотът на самолета успява да катапултира от военния самолет преди разбиването и експлозията.
Самолетът не е бил тренировъчен и е бил зареден с боеприпаси. Детонирането на боеприпасите дълго време не е позволило на пожарникарите да се доближат до мястото на катастрофата.
Су-34 е руски многофункционален фронтов свръхзвуков бомбардировач от поколение 4++, на стойност около 1 милиард долара.
Водещи
-
Жълт код в 18 области у нас за силен вятър
21.11 | 07:58
Най-четени
-
Жълт код в 18 области у нас за силен вятър
21.11 | 07:58
-
ГЕРБ предлага коледните добавки за пенсионерите, които са под прага на бедност, да бъдат 120 лв
. Това съобщи в кулоарите на парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
20.11 | 10:45
-
Служители в администрациите протестират в цялата страна, настояват за ръст на заплатите с 20%
Ирина Ангелова допълва, че ниските доходи ги принуждават постоянно да се лишават и да търсят...
20.11 | 11:45
-
Рецепционисти вече получават до 3000 лева, а хотелските мениджъри – до 120 000 евро годишно
Особено внимание той отделя на нарастващите заплати в бранша, които според него стоят в...
20.11 | 12:45