Има леко пострадал българин при атентата в Ница 15.07 | 08:44
Кирил Георгиев е добре, ранен е само в ръката, но се е спасил на косъм

Има българин, който е леко пострадал при снощната касапница в Ница. Той се казва Кирил Георгиев и живее и работи в града през последните 7 години. За щастие нараняването му е в ръката, съобщава самият той пред бТВ.
Георгиев обаче се е спасил на косъм. Според собствените му думи не е пострадал сериозно, защото е бил леко встрани от тълпата. Камионът-убиец обаче е минал на метри от него и ако е бил вътре сред множеството от хора, нямало е да има шанс да се отдръпне и да се спаси, разказва той.
Интересен факт е, че от Министерството на външните работи съобщават, че при снощния терористичен акт във Франция няма пострадали българи, предаде БГНЕС.
Оцелелият след нападението българин разказва още, че в началото никой от хората на крайбрежната улица във френския град не е разбрал какво става. Зарята по случай празника е била тъкмо приключила. Според Георгиев сред загиналите в Ница има и деца, тъй като много семейства са били дошли с тях, за да гледат зарята.
Водещи
-
Силяновска: ЕС има сериозен проблем с демокрацията
Президентът на РС Македония посочи, че е изненадана от реакцията на българското правителство
08.07 | 19:00
-
Кирил Петков след задържането на кмета на Варна: Всички сме с Благо Коцев
Не може всички да ни арестувате, защото сме много, но може да ни мобилизирате, написа екс...
08.07 | 18:40
-
Освен варенския кмет: Задържани са и двама общински съветници
Подробности за случая се очакват в утрешния ден
08.07 | 18:20
-
Борисов: Заведох ви в сърцето на Европа
Желязков: Еврозоната ни дава огромен потенциал, и е огромен скок за икономиката ни
08.07 | 19:00
Най-четени
-
И ЕП гласува ЗА влизането ни в еврозоната (ОБНОВЕНА)
Финалното решение ще вземат финансовите министри на 27-те държави членки на ЕС в Брюксел след...
08.07 | 13:31
-
Христо Петров: Всеки вика „Махам се", къде се махаш – в еврозоната се махаш
По думите на Петров, "добро ще има направя, ако поне аз им спестя мащабния икономически анализ...
08.07 | 11:30
-
Протест срещу въвеждането на еврото (ОБНОВЕНА)
08.07 | 14:00
-
България, добре дошла в еврозоната!, гласи надписът на близо 30-метров транспарант, поставен на сградата "Шарльоман" на Европейската комисия в Брюксел
Сградата "Шарльоман" е първата от комплекса сгради в Брюксел, издигнати за нуждите на...
08.07 | 11:44