Учителка по физическо спа с абитуриент, разследват я 18.02 | 14:40
Бившият ученик (името му не се споменава) на Мелиса Туиди, която тогава е била на 23 години и е преподавала физическо възпитание, е дал показания пред разследващите, в което изрази съжаление за случващото се с нея

Бивша преподавателка от Шотландия е разследвана за това, че през юни 2017 г. е имала сексуални отношения с нейн възпитаник след края на абитуриентския бал.
Бившият ученик (името му не се споменава) на Мелиса Туиди, която тогава е била на 23 години и е преподавала физическо възпитание, е дал показания пред разследващите, в което изрази съжаление за случващото се с нея.
Той е споделил пред Главния съвет на преподавателите на Шотландия, че когато влезли в хотелската стая, той я целунал, след което преминали към "съществената част". Младежът поясни още, че тогава е бил доста пиян, докато г-жа Туиди, която днес работи като инструктор по йога в Дубай, е била напълно трезва.
Мелиса Туиди, днес на 27 години, преподава йога в Дубай (Instangram)
Преди тази нощ не сме имали взаимоотношения. Г-жа Туиди просто дойде и седна на нашата маса, не беше пияна. Не съм я канил на хотел, даже изобщо не помня как се озовах там, обясни той.
Допълни, че на сутринта към 8 ч. тя е напуснала хотелската стая и призна, че не разбира за какво я разследват, при положение че станалото между тях е било след завършването му, т.е. в случая "не ставало въпрос за секс между учителка и ученик".
Водещи
-
„Уолстрийт джърнъл“: Пентагонът блокира използването на далекобойни ракети от Украйна срещу Русия
Това ограничава способността на Киев да използва тези оръжия в защита срещу инвазията на...
24.08 | 18:00
-
Жертва и ранени при експлозия в магазин за играчки в Москва
Евакуирани са хората от околните ресторанти и кино
24.08 | 17:20
-
Затварят пътя за Гърция през Златоград за 20 дни
Заради ремонт от гръцка страна коли ще се пропускат само в неделя и нощем
24.08 | 17:00
Най-четени
-
След преследване и катастрофа в курортното с. Лозенец: Задържаха бус, пълен с мигранти
Шофьорът избяга, издирват го
24.08 | 09:45
-
Лагард: Чуждестранните работници дадоха тласък на икономиката на еврозоната
БВП в Германия щеше бъде с около 6% по-нисък през 2019 г. без , посочи шефката на ЕЦБ
24.08 | 11:00
-
Огромни опашки на „Капитан Андреево” за влизане в България
Основна част от пътникопотока са от т. нар. гастарбайтери, пътуващи от Турция към страните от...
24.08 | 10:00
-
Средната пенсия надхвърли 1000 лв., но 40% от пенсионерите вземат минималната
Това сочат данните на НСИ
24.08 | 12:00