37-годишна българка бе намерена застреляна в Детройт 03.05 | 07:26
Тялото на Цвета е било намерено простреляно в колата й пред дома й

Българка, заминала в САЩ, за да търси по-добър живот, е открита застреляна в колата си в град Детройт, съобщава американското електронно издание myfoxdetroit.com. Тридесет и седем годишната Цвета Точева е заминала за Детройт с дъщеря си Деница, която е на 11 години.
Тялото на Цвета е било намерено простреляно в колата й пред дома й в квартала Мексиканското градче на Детройт. Цвета се качила в колата с дъщеря си, допълва БТА. Момичето обаче се върнало тичешком в къщата, за да нахрани кучето.
Когато отново отишло при колата, намерило майка си мъртва. Полицията недоумява какви са мотивите за престъплението. Както изглежда не става дума за грабеж. Засега няма задържани или заподозрени за престъплението.
Полицаите преглеждат записите от охранителни камери, за да видят дали убийството е било документирано от някоя от тях. Цвета Точева е била студентка в колежа Меригроув. Според един от американските познати на Цвета - Вито Валдес, тя е обичала изкуствата, но най-вече красивата си дъщеря.
Той разказва, че Цвета е работила на различни места, за да може Деница да посещава добро училище. Тя е била самотна майка и е работила усърдно. Сега колежът Меригроув събира пари, за да помогне по разходите за погребението на младата жена. Малката Деница, освен кръстница в щата Канзас няма нито един роднина в САЩ.
Водещи
-
България попадна в класация на престижно италианско издание
Страната ни е сред десетте най-привлекателни и достъпни морски дестинации в Европа
22.07 | 14:45
-
Официална информация за смъртта на Тодор Славков 2
Районната прокуратура в Стара Загора е образувала досъдебно производство за изясняване на...
22.07 | 12:04
-
Нова организация на движение, въведена с пътни знаци, ще повиши безопасността на движение по АМ „Тракия“ в област Пазарджик
Мярката се въвежда пилотно в избрания участък и цели да допринесе за ограничаване на...
22.07 | 14:30
-
Ключови промени с банките в Гърция
Горната граница за таксите при банков превод ще бъде 50 евроцента за суми до 5 хиляди евро.
22.07 | 14:15
Най-четени
-
Внезапно почина Тодор Славков
Внукът на Тодор Живков се отиде на датата, на която и майка му Людмила, и вуйчо му Владимир
21.07 | 23:58
-
Алгафари отсече: Пеевски и Ново начало имат огромна политическа тежест
Тези, които "ревяха - като Бабикян и адвокат Николайчо Хаджигенов, се оказаха много малки, за...
22.07 | 11:15
-
Овладян е пожарът в костинбродското село Безден
Все още не е локализиран, продължаваме да работим, посочи той
22.07 | 10:15
-
Светският хроникьор и пиар Евгени Минчев се сбогува с Тодор Славков
"Лек, ранен полет в безвремието, Тошко.
22.07 | 09:59