Временно реорганизират движението в район "Младост" 22.08 | 07:21
Продължават ремонтите по бул. "Андрей Сахаров"

От днес се въвежда временна организация на движението в Столичния квартал "Младост", съобщиха от Столична община.
Промяната се налага във връзка с продължението на бул. "Андрей Сахаров" от бул. "Александър Малинов" до метростанция "Младост 3" и реконструкцията на кръстовището на булеварда.
От 8:00 часа днес (22 август) до 24:00 часа на 28 август 2012 г. се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки по източното платно на бул. "Александър Малинов" в кръстовището с бул. "Андрей Сахаров" на 30 м преди и след кръстовището.
Движението ще се извършва двупосочно в западното пътно платно на бул. "Александър Малинов".
От 8:00 часа на 29 август до 24:00 часа на 7 септември се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки в югозападната част на кръстовището на бул. "Андрей Сахаров" с бул. "Александър Малинов".
Движението ще се извършва двупосочно в източното платно на бул. "Александър Малинов" и северното платно на бул. "Андрей Сахаров".
От 8:00 часа на следващия ден – 8 септември, до 24:00 часа на 15 септември се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки в северозападната част на същото кръстовище. Движението ще се извършва двупосочно в източното платно на бул. "Александър Малинов" и южното платно на бул. "Андрей Сахаров".
Водещи
-
Правителството планира по-строги санкции при злоупотреби с цените заради еврото
КЗП получава нови правомощия за контрол на цените до края на 2026 година
22.07 | 17:59
-
БНБ регистрира над двадесеткратно увеличение на неистинските банкноти от 100 лева
Намаляване на парите в обращение
22.07 | 17:20
-
Кремъл Дмитрий Песков заяви днес, че няма основания да се очакват чудеса на третия кръг на преките руско-украински мирни преговори
Изявлението бе направено часове преди планираната за утре среща в Истанбул между делегациите...
22.07 | 17:00
Най-четени
-
Алгафари отсече: Пеевски и Ново начало имат огромна политическа тежест
Тези, които "ревяха - като Бабикян и адвокат Николайчо Хаджигенов, се оказаха много малки, за...
22.07 | 11:15
-
"Върнете ми държавата": Кой беше Тодор Славков
Много често неофициално е наричан Малък Тошо.
22.07 | 12:30
-
Светският хроникьор и пиар Евгени Минчев се сбогува с Тодор Славков
"Лек, ранен полет в безвремието, Тошко.
22.07 | 09:59
-
Овладян е пожарът в костинбродското село Безден
Все още не е локализиран, продължаваме да работим, посочи той
22.07 | 10:15