Ана Иванович пристига в София за Турнира на шампионките 19.09 | 11:27
Чаровната тенисистка е печелила турнира през 2010 и 2011 година

Организаторите на Турнира на шампионките дадоха "уайлд кард" на Ана Иванович. Състезанието в "Арена Армеец" е от 29 октомври до 3 ноември 2013 година. Другата "уайлд кард" е за Цветана Пиронкова.
"Изборът ни беше труден, защото имаше много кандидатки за поканата за турнира. Смятаме, че Ана заслужено получи "уайлд кард", защото освен бивша номер едно в света, е и двукратна победителка в този турнир", коментира директорът на Турнира на шампионките Стефан Цветков.
Сръбската звезда не скри вълнението си от поканата. "Наистина чакам с нетърпение да дойда в София. Аз се представям много добре на Турнира на шампионките и моята цел е да го спечеля за трети път.
Била съм веднъж в България, но нямах възможността да опозная страната, така че при това идване задължително ще отделя време, за да разгледам града", заяви 25-годишната Ана Иванович в специално изявление за официалния сайт на турнира.
Тенисистката от Белград оглави световната ранглиста на 9 юни 2008 година, а в момента е №16 в класацията на WTA.
В кариерата си Иванович има 11 титли, след които е и тази от Ролан Гарос през 2008 година. Тя спечели Турнира на шампионките през 2010 и 2011 година, когато той се провеждаше в Бали.
Водещи
-
Българите продължават да купуват имоти въпреки високите цени
Над 45 000 сделки с имоти само за първите три месеца на годината
24.04 | 10:45
-
Костадин Костадинов: Толкова е жалко и унизително, че няма накъде повече
Председателят на "Възраждане" направи паралел между сегашното медийно отразяване
24.04 | 10:30
-
На 87 години почина легендарната журналистка на БНТ Даниела Кънева
През 2020 г. президентът Румен Радев я удостои с Почетния знак на държавния глава за нейния...
24.04 | 10:00
-
Затварят магистрала „Хемус”
Затварянето е наложено заради ремонтни дейности при 31-ви километър на магистралата
24.04 | 09:45
Най-четени
-
До 500 лева глоба грози закъснелите с данъчните декларации
Сериозни санкции за закъснение
24.04 | 09:30
-
Денят на "синовете на гърма" – какво знаем за Светли четвъртък
Народни обичаи и вярвания
24.04 | 09:15
-
На 87 години почина легендарната журналистка на БНТ Даниела Кънева
През 2020 г. президентът Румен Радев я удостои с Почетния знак на държавния глава за нейния...
24.04 | 10:00
-
Затварят магистрала „Хемус”
Затварянето е наложено заради ремонтни дейности при 31-ви километър на магистралата
24.04 | 09:45