Барселона вади 55 милиона за бивш нападател на Реал 19.06 | 19:43
Гонсало Игуиан цел номер 1 на каталунците

Ръководството на Барселона няма да се откаже от опитите си да привлече Гонсало Игуаин, след като отборът е предложил исканите от Наполи 55 милиона евро за аржентинския нападател, гръмнаха в Испания.
В момента нападателят, който е бивш играч на Реал Мадрид, се подвизава на Световното първенство в Бразилия, като вече сподели, че би се радвал да играе с Лионел Меси на "Камп Ноу".
Луис Енрике пък иска да има доказан стрелец в отбора си и ще направи всичко по силите си да привлече Игуаин, но ръководството на Наполи отново е вдигнало цената на играча, който сега струва 70 милиона.
Това би направило бившият ас на Реал третият най-скъп играч в историята след Роналдо и Гарет Бейл, привлчени за по 100 милиона евро от "кралския клуб".
Италианският клуб няма никакво намерение да се разделя с Игуаин, като собственикът Аурелио Де Лаурентис е предложил нов договор на нападателя, който ще получава по 5.5 милиона евро, ако приеме. В същото време и клаузата за разтрогване също ще бъде вдигната от 70 на 100 милиона.
Ръководството на Наполи е готово да продаде нападателя, единствено при условие че той открито заяви, че иска в Барселона.
Водещи
-
Реакции на световни лидери за срещата Тръмп-Путин
16.08 | 18:00
-
Борят се за живота на млад мъж, прегазен е умишлено от свой съсед в Сливен
Извършителят е задържан
16.08 | 17:20
-
Голям пожар в Българово, градът е в капан на огнения ад
На място са кметът Димитър Николов и областният управител, които координират дейността на...
16.08 | 16:40
Най-четени
-
"Киев индипендънт": Срещата в Аляска беше срамна и безполезна
Все още няма официална реакция от Киев след срещата между американския президент Доналд Тръмп...
16.08 | 10:00
-
Автомобилен експерт за шофьора, забил се в автобус: Това е опит за убийство!
Остават много въпроси
16.08 | 10:20
-
Таткото на Сияна: Инцидентът с автобуса не се различава от този, в който загина детето ми
„Да управляваш автомобил в населено място с такава скорост е същото като да управляваш камион...
16.08 | 11:00
-
Гаджето на Глория - част от ОПГ за международен трафик на наркотици
Добромир Добрев бе арестуван след акция на ДАНС И ГДБОП в София на 13 август, а в автомобила...
16.08 | 10:40