Боянка Костова и Иван Стоицов се връщат в националния отбор 21.11 | 14:20
Двамата обаче ще трябва да пропуснат цялата състезателна 2013-та година
Връщането на Боянка Костова и Иван Стоицов в националния отбор по вдигане на тежести е сигурно. Двамата обаче ще трябва да пропуснат цялата състезателна 2013-та година. До този момент те бяха в тима по вдигане на тежести на Азербайджан.
"Още не знам какво става в Азербайджан, но има индикации, че Боянка и Иван Стоицов искат да си останат в България.
Вече правата им са техни, но има една клауза, че ако те искат да се върнат, трябва една година да не участват в състезания и вече следващата година те са си българи", коментира президентът на родната федерация Неделчо Колев пред TV7.
Междувременно Колев посрещна във Варна генералния секретар на Международната федерация по вдигане на тежести Хасан Акуш.
Посещението му е по повод домакинството на Двореца на културата и спорта на Eвропейското първенство за мъже и жени. То ще се състои от 8-ми до 14-ти април догодина и в него ще участват над 250 състезатели.
Водещи
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
-
Рекордьор! Задържаха пиян шофьор с 4,85 промила алкохол СНИМКА
Водачът е спрян за проверка във Варна, книжката му е отнемана три пъти
18.11 | 20:00
-
Христина Христова: Коледните добавки са жест, нямат общо с пенсионната система
По думите й повече от 5 години пенсионно-осигурителните вноски не стигат за пенсиите
18.11 | 19:20
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30