Вижте как богаташката щерка Лолита е попаднала в обятията и постелите на наш Гришо 25.02 | 17:00
Забравени слънчеви очила дали старт на любовната авантюра между българския плейбой и красавицата

Григор Димитров и Лолита от известно време не крият връзката си и демонстрират любовните си чувства. Двамата са една от най-харесваните двойки в социалните мрежи, а популярността им расте с всеки изминал ден.
Много хора си задават въпроса как са се свалили и кой е предприел първата стъпка. "Блиц" твърди, че рускинята отдавна харесвала Гришо, но не смеела да направи така важната крачка, притеснявайки се от реакцията му.
Двамата се засекли за първи път в кафене в Монте Карло, където стоели на различни маси. Гришо пиел кафе с приятел, а Лолита с някаква своя дружка.
Когато рускинята си тръгнала, Григор забелязал, че е забравила на масата слънчевите си очила. Станал, взел ги, а само след няколко минути Лолита се върнала, за да си потърси изгубената вещ.
Най-добрият български тенисист размахал очилата, показвайки на блондинка, че с в него. И така бил даден старт на запознанството им. Впоследствие те започнали да се виждат и чуват по телефона, а накрая приятелството им прераснало в любов.
"От едни забравени очила се стигна до страст между двамата. Лолита първа харесала Гришо поради простата причина, че той е много популярен. Тя също, разбира се, но при Григор мащабността на славата му е в пъти по-голяма".
"Знаете, че двамата живеят в Монте Карло, а градът не е огромен, така че е нормално един ден да се засекат някъде. Какво и станало във въпросното кафене", коментират близки до хасковлията.
Водещи
-
Започна приемът на заявления за еднократна помощ за ученици
Всички ученици от 1., 2., 3., 4. и 8. клас имат право на 300 лева, които ще се изплащат на два...
14.07 | 14:20
-
ГДБОП: Над 100 са жертвите на бандата на Чирпанския
Смъртоносната дрога фентанил е разпостранявана от престъпната група
14.07 | 18:00
Най-четени
-
Надежда Йорданова: Подготвяме вот на недоверие през септември
Йорданова изрази мнение предстоят ли нови избори в страната.
14.07 | 09:59
-
Тежка година за българското овощарство – след катастрофалните загуби при черешите, сега и реколтата от праскови
Последният удар идва от бурята в Сливенско, придружена с ветрове със скорост до 100 км/ч,...
14.07 | 10:59
-
Позитивите от влизането ни в еврозоната могат да бъдат много сериозни
Според Георги Ганев има сериозно объркване между две доста различни неща – увеличаване на...
14.07 | 11:59