Дело за черно тото тръгва у нас 20.05 | 15:22
Прокуратурата е събрала 14 тома доказателства
Прокуратурата ще извади десетки аудиофайлове, описани в 14 тома, свързани с черното тото у нас. Това стана ясно на делото срещу Красимир Мечев и Анатоли Тонов, съобщава "Телеграф". Обвиненията към двамата са за участие в манипулиране на мачове по време на престоя им в Любимец.
Мечев и Тонов присъстваха лично на стартиралото вчера дело заедно със своите адвокати. В съда като свидетели бяха привикани бивши футболисти на Любимец, както и играчите на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев и Кирил Котев.
Kотев и Тунчев обясниха, че отборът им е победил Любимец с "чисто футболни качества". Същото e казал и капитанът на Берое Иво Иванов, съобщава "24 часа".
Има и трима защитени свидетели, които ще дадат своите показания на следващото заседание, насрочено за 14 юни. Те няма да влизат в съдебната зала, а ще са скрити от обвиняемите и останалите свидетели, като ще дадат своите показания по случая в писмен вид, предаде Sporta.bg.
Водещи
-
Йотова: Трябва да направим всичко възможно, за да опазим гражданския мир в страната
На въпрос дали се опасява, че предстоящите протести и контрапротести могат да доведат до...
09.12 | 17:59
-
Сергей Станишев: Очаквам приемането на еврото с тревожен оптимизъм
Бюджетна дисциплина
09.12 | 17:20
-
ИА ГИТ: Oстаналите дни отпуск от 2023 г. могат да се използват до края на 2025 г.
Работодателят може да разреши на работниците и служителите да използват всички дни отпуск,...
09.12 | 17:00
Най-четени
-
Meteo Balkans: Идва ли "звярът от Изток" за Коледа?
Към момента изглежда, че декември ще бъде по-топъл от първоначалните прогнози – поне до 15–20...
09.12 | 14:30
-
Изтичат над 116 хил. безплатни винетки
Най-много безплатни винетки изтичат през януари - 62 682 бр.
09.12 | 12:15
-
Общо 26,6% от учениците в момента употребяват тютюневи изделия
С колко ще поскъпнат цигарите от 1 януари 2026 г.
09.12 | 13:00