Емилия Йорданова не завърши на Европейското първенство по биатлон 22.02 | 14:46
Българката се отказа след първата стрелба в индивуална дисциплина на 15 км

Емилия Йорданова не завърши индивидуалната дисциплина на 15 км за жени на Европейското първенство по биатлон, което се провежда в италианския зимен център Риднаун.
Българката се отказа от състезанието след първата стрелба. Европейска шампионка стана германката Юлиане Дол, която направи една грешка в стрелбата и завърши за 50:45.1 минути.
При девойките в индивидуалния старт на 12.5 км с най-предно класиране от българките завърши Десислава Стоянова - 14-та с 4 грешки, на 5:47.5 минути след победителката Олга Галич от Русия. Рускинята направи само една грешка на огневия рубеж и завърши за 45:13.0 минути.
Ния Димитрова е 23-та с 6 грешки, на 7:46.7 минути, Стефани Попова е 30-та с 4 грешки, на 8:57.8 минути, а Дафинка Коева не завърши.
Водещи
-
Преди срещата му с Путин: Лидерите на Германия, Франция, Великобритания и Полша планират да говорят с Тръмп
Мерц, Стармър, Макрон и Туск искат да обсъдят с американския държавен глава войната в Украйна
18.05 | 16:40
-
До 2026 г. Сатурн, Марс и Юпитер в Овен пренаписват съдбата на тези зодии
Сред тях ли сте?
18.05 | 17:19
-
Стойнев: Тази криза в градския транспорт на София можеше да не се случва
Председателят на ПГ на "БСП – Обединена левица" призова на 21-ви и 23-ти май, когато ще се...
18.05 | 17:00
-
Маскиран мъж стреля край дискотека между Хасково и Димитровград
Към момента полицията издирва нападателя, който след стрелбата се е изнесъл към Димитровград
18.05 | 16:40
Най-четени
-
Австрия е победителят на Евровизия тази година
Оперният певец JJ с емоционалната песен Wasted Love очарова милиони по света
18.05 | 10:20
-
Кораб на мексиканските ВМС се блъсна в Бруклинския моста
Двама са загинали, а пострадалите са 17
18.05 | 10:00