Казийски: Бях на крачка от завръщане в националния 07.03 | 17:32
Ще излъжа, ако кажа, че такива мисли не са ми минавали през главата, казва волейболистът

Най-добрият български волейболист и един от най-високоплатените играчи в този спорт на планетата Матей Казийски призна, че е мислел за завръщане в националния отбор. Той обаче остава с непроменена позиция. В интервю за "Дневник" на въпрос дали вълненията около двете големи събития в България - Евроволей 2015 и предстоящото световно догодина, не са му давали повод да размисли, той заяви: "Ако кажа, че не ми е минавало през главата, ще излъжа."
Казийски обаче уточни, че винаги си е давал сметка, че няма как да се върне, защото няма да е пълноценен. "Дори и да направя такава стъпка, никога не бих могъл да я направя 100%. Лично аз имам задръжки и не бих могъл да се отдам напълно на тази кауза, знаейки, че нещо ме гложди отвътре и че нещо не е редно. Нищо не се е променило по тази тема."
Скоро 32-годишният волейболист на "Джейтект стингс" ще трябва да вземе решение къде да продължи кариерата си. Той призна, че изборът ще е труден, защото в Япония му харесва, но и вариантът за завръщане в Европа го привлича. Надеждите на Казийски са, че ще кариерата му ще продължи възможно най-дълго.
Източни: Sporta.bg
Водещи
-
Реакции на световни лидери за срещата Тръмп-Путин
16.08 | 18:00
-
Борят се за живота на млад мъж, прегазен е умишлено от свой съсед в Сливен
Извършителят е задържан
16.08 | 17:20
-
Голям пожар в Българово, градът е в капан на огнения ад
На място са кметът Димитър Николов и областният управител, които координират дейността на...
16.08 | 16:40
Най-четени
-
"Киев индипендънт": Срещата в Аляска беше срамна и безполезна
Все още няма официална реакция от Киев след срещата между американския президент Доналд Тръмп...
16.08 | 10:00
-
Автомобилен експерт за шофьора, забил се в автобус: Това е опит за убийство!
Остават много въпроси
16.08 | 10:20
-
Таткото на Сияна: Инцидентът с автобуса не се различава от този, в който загина детето ми
„Да управляваш автомобил в населено място с такава скорост е същото като да управляваш камион...
16.08 | 11:00
-
Гаджето на Глория - част от ОПГ за международен трафик на наркотици
Добромир Добрев бе арестуван след акция на ДАНС И ГДБОП в София на 13 август, а в автомобила...
16.08 | 10:40