Малък Тошко стана футболен шеф 25.02 | 16:04
Българският футбол вече не е същият
Българският футбол вече не е същият. Тодор Славков влиза като ръководител в любимата игра. Малък Тошко е избран за член на УС на Рилски спортист. Той е поканен там от новия благодетел на отбора Христо Крушарски, който е собственик и на Локомотив, съобщава sport.marica.bg.
Славков ще следи изкъсо за реда в Рилецо. Тепърва ще се разбере дали в ресора му ще влиза и наблюдаване и тестване на кръчмите в Боровец. Тимът се намира на седмо място в Югозападната Трета лита, но се стреми към бързо завръщане в елитната ни дивизия. През есента Крушарски командирова в Самоков двама юноши на черно-белите. Много добре с екипа на Рилецо се представят вратарят Марио Райчев и халфът Жак Пехливанов.
Христо Крушарски доведе синът на Батето и на мача на Локо срещу "Левски" миналия сезон, когато черно-белите под ръководството на Христо Колев (Бащата) биха с 1:0 с гол на Бирсент Карагарен. Малък Тошко обаче видимо се отегчи и след кратък престой на бюфета, си тръгна през втората част.
Източник: Sporta.bg
Водещи
-
Радев: Не могат да спрат вълната, много сме и сме заедно
Румен Радев е български генерал-майор от Военновъздушните сили. Стига до поста командващ ВВС.
23.01 | 17:40
-
Деси Радева с първи думи след оставката
Както стана ясно, днес Румен Радев напуска президентството и правомощията на държавен глава...
23.01 | 16:59
-
Грипната епидемия в област Добрич няма да бъде удължавана
При поява на симптоми на грип или ОРЗ от РЗИ – Добрич апелират да се търси лекарска помощ,...
23.01 | 16:45
-
Борисов: България не може да си позволи забавяне в условията на цифрова трансформация и изкуствен интелект
Според Борисов недостигът на дигитални и високотехнологични умения вече е сериозна пречка пред...
23.01 | 16:30
Най-четени
-
Иван Демерджиев направи безпрецедентна заявка за масова кадрова чистка в системата на МВР, ако отново оглави ведомството
Бившият вицепремиер атакува кабинета "Желязков" заради пакта с Тръмп
23.01 | 10:15
-
Кой е мъжът на президента Илияна Йотова?
Илияна Йотова официално стана първата жена президент на България
23.01 | 13:42
-
БНБ пусна в обращение първата колекционерска монета в евро СНИМКИ
Тиражът е 5000 броя, а цената на монетата при пускане в обращение е 144 евро (281.64 лв.).
23.01 | 13:45