Мартин Камбуров посочи порочна практика в националния отбор 04.11 | 12:30
"Доста президенти, които са в Изпълкома, се опитват да налагат свои играчи", заяви Камбуров

Нападателят на Локомотив (Пловдив) Мартин Камбуров получи наградата си за футболист №1 на 12-ия кръг в родното първенство.
Трикратният голмайстор на А група бе един от най-добрите за своя отбор при домакинството на Левски, като донесе точката на "смърфовете” с изравнителен гол за 1:1 в продължението на двубоя. Така Камбуров продължи успешната си серия срещу "сините”, като този гол бе под №11 за тарана в мрежата на Левски.
При получаването на приза за играч на 12-ия кръг, Мартин Камбуров говори пред медиите, като коментира завръщането си на "Лаута” и втората младост, която изживява с екипа на Локо (Пд).
Нападателят сподели и мнението си за националния отбор на България, заявявайки че по негови наблюдения в него попадат определени футболисти, налагани от президентите на отбор, които членуват в Изпълкома на БФС.
"Нямаше да напусна Локомотив, ако ръководството се беше сменило по-рано. Нямаше да приема офертата на ЦСКА. Мисля, че тази година помагам на отбора да остане в групата. Дано после дойде нов собственик, който да стабилизира клуба. Уважавам Стойчо Младенов и приех молбата му да не играя в мачовете срещу ЦСКА", каза Камбуров.
"Националният отбор е болна тема и избягвам да я коментирам. Трябва да се викат тези, които са във форма. Не виждам защо един Александър Тунчев не е в националния. Капитан е на ЦСКА и се представя добре. Няма значение, че е на 34 години.
Доста президенти, които са в Изпълкома, се опитват да налагат свои играчи. Националният отбор не е нито на Литекс, нито на Славия, нито на Локомотив (София). По принцип говоря за всички, просто тези отбори първи ми дойдоха на устата. Не трябва да се викат хора, защото някой президент се е обадил на Боби Михайлов", категоричен бе Мартин Камбуров.
Водещи
-
Младеж на 18 години е задържан за запалване на пожар в покрайнините на село Безмер
Младежът обяснил мотивите си
04.08 | 17:59
-
Почина един от доайените на Народния театър „Иван Вазов“ - Кирил Кавадарков
Светъл да е пътят му!
04.08 | 17:20
-
Огнената опасност край Пирин оставa
Мъж ще бъде глобен за палене на огън в село Плоски
04.08 | 16:59
-
Осигуровките стопяват доходите с над 170 лева месечно
Предупреждение към управляващите
04.08 | 16:43
Най-четени
-
От 1 септември: Забраняват гел лаковете
TPO се използва в някои UV гелове и хибридни лакове за нокти, като помага на продукта да се...
04.08 | 11:45
-
Софи Маринова ще изкара 340 000 лева само за август, ако не и повече
В попфолк средите се знае, че хонорарът й е 10 000 лева, но може и да го е увеличила в...
04.08 | 12:30
-
Доживотен затвор за смърт на пътя! Новите мерки вече действат
Вече се носи наказателна отговорност за отказ за тестване при произшествие - от една година...
04.08 | 11:30
-
Случаят с децата на спортния лагер във Варна: Лабораторни проби показаха замърсяване със стафилококи
В пробите, взети от ръцете на служител и от кухненската посуда, е установено наличие на...
04.08 | 13:45