Наско Сираков продължи с атаките срещу Батков 04.06 | 19:11
Наслушахме се на несериозните работи на Батков, категоричен е бившият директор в Левски

Легендата на Левски Наско Сираков отново нападна собственика на клуба Тодор Батков, заявявайки, че неговото управление на "Герена" не трябва да продължава.
Той добави, че скоро ще свика специална пресконференция, на която ще обяви бъдещите си планове. Слуховете гласят, че голмайстор №1 в историята на столичани иска да поеме властта, но все още не желае да разкрие намеренията си публично.
"Всички, които обичат Левски, искат промяна. Това не може да продължава", каза Сираков, след което заяви, че Батков няма право да иска пари за Левски, ако има морал.
"Моето мнение е, че не можеш да продаваш нещо, което си унищожил. Наслушахме се на несериозните работи на Батков. Има ни всички за някакви малоумници. Похарчи тонове пари и не направи нищо.
А сега, когато няма средства, обещава нови големи европейски вечери. Това е безумно. Левски ще трябва да преболедува този период. Но аз по никакъв начин нямам желание да бъда новия Батков", каза още Сираков в предаването "Дневен ред" по TV7.
Заедно с него гостува и жена му Илиана Раева, която също взе отношение за жестоката криза на "Герена". "Звучи обидно Наско Сираков да е новият Тодор Батков. Дай Боже да няма друг.
Това, което представлява Левски, е ужасно", заяви тя, след което добави, че е била много щастлива по време на честването на 100-годишнината на клуба. "Чувствах се в свои води", призна Раева.
Водещи
-
"Каменен" хороскоп: Рубинът дава власт и носи страст
Вижте за кои зодии е подходящ и с кои други камъни е съвместим
17.08 | 15:31
-
Жена осъди Община Лесичово, защото не се грижи за бездомните кучета
Трябва да ѝ бъдат изплатени 5 000 лв.
17.08 | 14:30
Най-четени
-
Черно море бушува твърде дълго, вълните погълнаха вече 20 души
Август месец е опасен заради коварните подводни течения и високи вълни, които се превръщат в...
17.08 | 10:00
-
COVID-19 "надигна глава" и у нас
Три държави в Европа отбелязват повишение на случаите на чикунгуня след китайската епидемия
17.08 | 14:00
-
Силна буря с градушка в Илинойс отнесе покрива на сграда с бг семейства
Стихията нанесе сериозни щети в предградието Маунт Проспект, където се намират българският...
17.08 | 10:40