Осъдиха Бензема след сексшантаж с клипче на съотборник 24.11 | 14:45
Карим Бензема е един от петимата души, изправени пред съда миналия месец за опита за изнудване на Валбуена, което е инспирирано от мафиотска организация
Голаджията на Реал Мадрид и Франция Карим Бензема беше признат за виновен в съучастие в опит за изнудване със секс видео на бившия си съотборник в националния тим на петлите - Матийо Валбуена през 2015 г.
Съдията осъди Бензема на една година условно затвор. Освен това нападателят трябва да плати 75 хиляди евро обезщетение на Валбуена.
Бензема е един от петимата души, изправени пред съда миналия месец за опита за изнудване на Валбуена, което е инспирирано от мафиотска организация.
Футболистът на "кралете" така и не се появи по време на делото миналия месец, а беше представляван от адвокат. По принцип прокуратурата настояваше за 10-месечна условна присъда. По закон пък максимално тя можеше да бъде 5 години ефективно и 90 000 евро глоба.
Скандалът около нападателя на Реал Мадрид се разрази преди шест години, когато той и още четирима човека участвали в схема за изнудване на Матийо Валбуена.
Скандалът смая футболната общност във Франция и двамата играчи загубиха местата си в националния отбор на страната.
Водещи
-
Корнелия Нинова: Политическата класа стигна дъното
Докато Борисов манипулира, играе с всички, съсипва държавата, няма да мръднем напред,...
22.11 | 18:00
-
Сибирският студ ни връхлита тази зима: България - на първа линия
Мъглите стават ледени, а сухият студ „реже“, вледенената земя задържа снега за по-дълго
22.11 | 17:40
-
Алберт Попов направи силен втори манш в Австрия
Най-добрият български състезател по ски се класира на девето място във втория слалом при...
22.11 | 17:00
Най-четени
-
Корнелия Нинова: Политическата класа стигна дъното
Докато Борисов манипулира, играе с всички, съсипва държавата, няма да мръднем напред,...
22.11 | 18:00
-
Сибирският студ ни връхлита тази зима: България - на първа линия
Мъглите стават ледени, а сухият студ „реже“, вледенената земя задържа снега за по-дълго
22.11 | 17:40
-
Протестите срещу реформата за паркиране в столицата продължават
Днес недоволството си от нея ще изразят жители на кварталите "Хаджи Димитър" и "Сухата река"
22.11 | 11:40