Отмениха контролата ЦСКА - Черноморец, "армейците" се разпадат 27.06 | 18:53
Лешояди разграбват късове от умиращия ЦСКА, "червените" може да не участват в А група

Предвидената за утре (28.06), контролна среща между ЦСКА и Черноморец няма да се състои, съобщиха от "червения" клуб.
В информацията на официалния сайт на ЦСКА не се посочва причина за проваления спаринг, но за всички е ясно, че ЦСКА на практика остава без отбор, след като футболистите започнаха да разтрогват договорите си с клуба заради неполучени заплати.
След вчерашния трансфер на Анисе в Ботев Пловдив днес стана ясно, че с клуба почти сигурно се разделят Мишел Платини, който е желан от шампиона Лудогорец, Спас Делев, Антон Карачанаков.
Договорите си се очаква да разтрогнат и чужденците Марсиньо, Саша и Присо, като подчертаваме, че те вероятно ще подпишат с Черно море.
ЦСКА се намира в критично положение, а днес ситуацията стана още по-тежка, след като Христо Стоичков не се появи на тренировката на стадион "Българска армия".
Все още не е ясно дали ЦСКА ще започне участие в "А" група, дали акциите ще бъдат прехвърлени от "Титан" на Христо Стоичков и как това ще се случи с нулеви задължения, каквото обещание даде вчера единият от собствениците Димитър Борисов.
По-рано днес пък президентът на БФС Борислав Михайлов разкри, че ЦСКА може да бъде наказан от УЕФА със забрана за участие в евротурнирите от 1 до 3 години.
Водещи
-
Нивата на река Белица достигнаха критични стойности
След вливането на Белица в Янтра нивото на реката е 4,18 м в кв. Чолаковци при критична...
09.10 | 10:30
-
Полицията алармира за рязко увеличение на пострадали деца пешеходци 2
Призив към учебните заведения
09.10 | 09:59
-
Ремонт ограничава движението по магистрала „Тракия“
Агенция „Пътна инфраструктура“ се извинява на шофьорите за причиненото неудобство, но дейности...
09.10 | 09:30
Най-четени
-
Парламентът гласува промени в закона за равнопоставеност на жените и мъжете
Допълнителни точки в дневния ред
09.10 | 08:45
-
На 9 октомври православната църква отбелязва паметта на свети апостол Яков Алфеев
Среща след дванадесет години
09.10 | 08:30
-
Изтече гратисният период – търговци вече плащат до 7000 лева за нарушения
От днес глобяват за липса на двойни цени в лева и евро
09.10 | 08:59