От ЦСКА обещаха различно лице срещу Бешикташ утре вечер 01.12 | 21:57
Сашо Борисов и Маркиньос обещаха "червените" да се представят по различен начин срещу турския гранд
Ден преди сблъсъка между ЦСКА и Бешикташ в груповата фаза на турнира Лига Европа, от лагера на "армейците" обещаха на своите привърженици съвсем различно лице от това, което тимът демонстрира срещу Академик в мач от 15-ия кръг на родната "А" група.
ЦСКА и Бешикташ излизат един срещу друг утре вечер на националния стадион "Васил Левски", а един от треньорите Сашо Борисов и звездата Маркиньос говориха пред представителите на медиите. "Червените" са с актив от 3 точки след четири изиграни срещи до този момент, като единствено победа над "черните орли" запазва шансовете им за продължаване напред в турнира.
"Трябва да повторим играта, която показахме срещу Рапид. Това, че Бернд Шустер е казал, че имаме шанс да победим, означава, че може би се страхуват от нас. ЦСКА трябва да излезе с достойнство от тази среща. ЦСКА направи страхотен мач в Истанбул, ако повторим представянето си от първия мач с Бешикташ, може да се поздравим с успех. В момента имаме кадрови проблеми, не ни остана защита. Виданов и Коце Стоянов ще са в центъра на отбраната ни", коментира Сашо Борисов, който утре ще седне на пейката до водещия тима Милен Радуканов.
Един от лидерите на ЦСКА Маркиньос пък довери, че злощастният мач с Академик, завършил при равенство 1:1, вече е забравен в лагера на "червените".
"Това е съвсем друг мач. Със сигурност ще играем с друго настроение. Аз очаквам да играя добре, така както играх срещу Рапид. Всъщност важно е целият отбор да играе добре, за да успеем да спечелим", сподели "кариоката", който бе един от голмайсторите за триумфа над Рапид във Виена.
Водещи
-
Facebook и Instagram следят всяко ваше действие, как да се защитите?
Дори ако деактивирате акаунта си във Facebook или Instagram, Meta ще продължи да събира данни...
22.12 | 17:59
-
Миролюба Бенатова откри противоречия в мотивите на bTV за раздялата с Цънцарова
Реакцията на гилдията
22.12 | 17:45
-
Безплатно ще е паркирането в София дори и в зоните за платено паркиране
Два пъти по 5 дни , по празниците, няма да работят синя и зелена зона.
22.12 | 17:30
-
СГС остави в ареста Габриела и Красимир, обвинени за жестоки убийства на животни
Двамата бяха привлечени като обвиняеми през март тази година. Днес съдът гледа делото срещу...
22.12 | 17:15
Най-четени
-
Рая Назарян отпадна като вариант за служебен премиер
Многократно сме обсъждали този въпрос, а и самата Рая Назарян е отговаряла на него – тя няма...
22.12 | 12:00
-
Предаването "Тази сутрин" на бТВ ще има временни водещи
Репортерът Росен Цветков, който и друг път е замествал водещи включително в сутрешния блок,...
22.12 | 10:15
-
Важен съвет в навечерието на влизането на еврото: Плащайте с карта!
Празничните дни не се отличават от другите дни в годината, освен това че ние бързаме, нямаме...
22.12 | 12:45