Пелето отсече: Никой не ме е изритал, сам си тръгнах 30.01 | 14:34
Бившият спортен диоректор на Левски си тръгнал заради напрежението около "сините"
Бившият спортен директор на Левски Станислав Ангелов заяви, че никой не го е принуждавал да напусне поста си. Решението е било изцяло негово. Пелето даде като причина напрежението около "сините" - спекулациите са му дошли в повече.
"Вече не съм спортен директор на Левски и държах да застана откровено и лично да изясним ситуацията. Не ми харесва начина по който си тръгват други от клуба, аз не си тръгвам все пак", каза той на специална пресконференция.
"Не ми харесва, че се прекалява със спекулациите, тезите и темите. Все пак всички знаем колко е важно за "синята" общественост кой е ръководител, кой каква длъжност заема, какви отговорности. Аз лично и самостоятелно се оттеглям от поста. За мен българският футбол не е готов за това, което след време ще се развие. Сега трябва повече работа с децата и то сериозна и отговорна. Тази игра с чужденците - да идват и да си отиват - не е сериозна. Ние трябва да работим с младите. На този етап бе хубаво да мина през тези процеси, да видя как функционира системата. Но определено не е моето. Цялата ми любов трябва да бъде насочена в друга посока", добави Ангелов.
Източник: Sporta.bg
Водещи
-
Нерадостна прогноза за трудовите възнаграждения у нас през 2026 г.
Заплатите в България ще продължат да се повишават, но със значително по-бавен темп през...
23.11 | 18:00
-
Фон дер Лайен за мирния план за Украйна: Да включва още влизане в ЕС и НАТО
Тя призова "централната“ роля на Европейския съюз да бъде "напълно призната
23.11 | 17:00
Най-четени
-
ОИК-Варна не е разгледала сигналите за отстраняване на Коцев - той остава кмет, засега
"Победа за варненци!", заявиха от ПП, обявявайки, че заседанието на комисият е приключило
23.11 | 13:00
-
Жена обра касата на църква пред детето си
Кадри от деянието бяха публикувани в социалните мрежи и предизвикаха вълна от възмущение
23.11 | 12:20
-
Вежди Рашидов: Бюджетът е проста работа – ако в кофичката има 100 лева, не можем да харчим 120
Президентът се държи като политик, вместо като държавник, обобщи поведението на Румен Радев...
23.11 | 12:00