Реал Мадрид "връзва" Роналдо с доживотен контракт 11.09 | 15:05
Очаква се съвсем скоро португалецът да получи предложение за нов договор
По всичко изглежда, че суперзвездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо ще постигне това, което може би целеше с "тъжните" си признания - подписването на нов договор с "кралския клуб", белязан от значително подобрени финансови условия. Параметри, които да го наредят сред най-скъпоплатените футболисти на планетата.
Признанията на португалеца след двубоя с Гранада, че се "чувства тъжен" на "Сантяго Бернабеу", очаквано хвърлиха в паника всички фенове на Реал Мадрид. Тогава "седмицата" ясно изпрати послание към президента Флорентино Перес, заявявайки, че ръководството на клуба е наясно с причините за неговата "тъга".
Отговорът на Перес няма да закъснее, като шефовете на "лос бланкос" вече готвят доживотен контракт за португалската перла, съобщава "Марка" в изданието си от днес.
На този етап не се споменава, колко точно ще бъде увеличено годишното възнаграждение на Роналдо, като се твърди, че самият той вече се "облизва" за заплата в размер на 15 милиона евро на сезон. Сума, която би отбелязала увеличение на настоящото му възнаграждение с цели 50%.
"Марка" посочва, че Флорентино Перес има желание сагата да приключи възможно най-скоро, имайки предвид, че Реал Мадрид вече изостава с 5 точки от Барселона след първите три кръга на новия шампионат.
При всички положения обаче, "кралския клуб" ще подходи възможно най-сериозно към създалата се ситуация, имайки предвид от каква важност е португалецът за успехите на Моутим.
Водещи
-
Явор Гечев: Има изключителен ентусиазъм у хората за партия на Радев
Настоящият бюджет не притежава ясна посока или стратегическа визия
06.11 | 21:00
-
Хиновски за казуса с Лукойл: Ще има ръст на цените, но няма да се стигне до липса на горива
Има опасност от криза и трябва да бъдат гарантирани Спешна помощ, болници, училища, смята...
06.11 | 20:45
-
Йотова: Бюджетът може да бъде заплаха за българските граждани и за самата еврозона
По думите й в него няма нито една дума за бъдещето на България, за развитие, за икономика, а...
06.11 | 20:30
Най-четени
-
Общественият съвет за Национална детска болница подава оставка
Съветът беше създаден преди две години и половина с цел прозрачност на процеса по изграждането...
06.11 | 11:59
-
Времето у нас буквално "полудява" през следващите дни
През следващите дни облачността ще се задържи, като в петък не се очаква съществена промяна в...
06.11 | 10:45
-
Енергийната комисия отхвърли ветото на президента за Лукойл
Против ветото на държавния глава гласуваха 12 народни представители, 5 го подкрепиха.
06.11 | 12:59
-
Автобус с фенове на ФК „Барселона“ се запали в Белгия
Барселона завърши наравно 3:3 като гост срещу Брюж. "Каталунците" прекъснаха серия от четири...
06.11 | 11:00