Сезонът във Висшата лига стартира ударно с Юнайтед-Челси 13.06 | 16:14
За сефте в историята на Острова ще има зимна пауза, която ще бъде през февруари

Манчестър Юнайтед – Челси е най-интересният мач от 1-ия кръг на Висшата лига за сезон 2019/20. Това отреди жребият, който беше теглен преди минути.
Дербито на "Олд Трафорд" ще се играе на 11 август, неделя, от 18.30 часа наше време. Манчестър Сити започва похода си към трета поредна титла с гостуване на Уест Хям, докато първенецът на Европа Ливърпул е домакин на новака Норич. Срещата на "Анфийлд" е насрочена за петък вечер и през кампанията мърсисайдци ще се опитат да спечелят първа титла на Англия от 1990 г.
Финалистът в Шампионска лига Тотнъм пък започва с домакинство на завърналия се във Висшата лига Астън Вила. Другият гранд от Северен Лондон – Арсенал, среща Нюкасъл на "Сейнт Джеймсис Парк".
Първенството ще завърши на 17 май и за първи път ще има зимна пауза. Тя ще бъде за една седмица през февруари. На 4 август пък е сблъсъкът за Къмюнити Шийлд, който противопоставя Сити и Ливърпул на "Уембли". Друга новост е, че в Англия за първи път ще използват ВАР.
Водещи
-
Полският Нострадамус: "Пандемия 2.0" идва през септември
Децата няма да тръгнат на училище, твърди
02.08 | 15:30
-
Хиляди с глоби по 350 евро в Гърция
Камионите и автобусите нямат право да се движат в лявата лента, дори при изпреварване
02.08 | 15:00
Най-четени
-
Протест затваря пътя към ГКПП "Маказа"
Призовават се гражданите, планиращи пътуване към Гърция в този ден и часови диапазон, да...
02.08 | 09:45
-
12 гръцки плажа загубиха своя "Син флаг"
На Халкидики разчистват плажовете от неправомерно поставени частни чадъри
02.08 | 10:40
-
БСП с традиционния си събор днес на Бузлуджа
Партията отбелязва 134 години от началото на организираното социалистическо движение у на
02.08 | 11:00
-
Петър Ганев: Промените в Закона за еврото се правят с цел концентрация на власт
Определени политически лица са в атака и това може да разбърка реда, по който се правят...
02.08 | 11:20