Станислав Манолев разясни каква псувня е използвал срещу Амос Юга от ЦСКА, не била расистка 23.08 | 14:07
Обърнах се и попитах дали говорят на мен, като отправих една псувня на английски ( f**ng wanki ), в която няма нищо расистко. Ако някой се е обидил или разбрал погрешно моите думи - искам да се извиня, обясни екс националът

Екс националът Станислав Манолев, който игра в редица известни клубове като ПСВ Айндховен, използва социалните мрежи, за да се извини за скандала от мача с ЦСКА вчера. Полузащитникът на Пирин Благоевград беше изгонен в края на първото полувреме за втори жълт картон, след което влезе в словесна разправия с играчите на "червените". ЦСКА би с 1:0 след много нервен мач.
Особено афектиран бе Амос Юга, а според треньора на ЦСКА Стойчо Младенов Манолев е обидил Юга на расистка основа, като го е нарекъл многократно "маймуна". Самият Манолев отхвърли категорично обвиненията и разкри, че единствено е напсувал на английски полузащитника на "червените".
"Искам да кажа няколко неща относно ситуацията на вчерашния мач - Аз не съм расист . Участвал съм и пак бих подкрепил всяка инициатива срещу расизмa. Вчера на терена имаше обиди и агресия. Към мен бяха отправени поне три или четири обидни реплики от другия отбор. Когато получих картона, вървях най-спокойно към скамейката ,като чух зад гърба ми подмятания, псувни и провокации.
Обърнах се и попитах дали говорят на мен, като отправих една псувня на английски ( f**ng wanki ), в която няма нищо расистко. Ако някой се е обидил или разбрал погрешно моите думи - искам да се извиня. В моята кариера съм работил с хора от всякакви раси и етноси , като имам и много приятели от тях. Живея и възпитавам децата си в толерантност. Пожелавам успех на ЦСКА", написа Манолев във Фейсбук.
Водещи
-
Сериозен трафик се очаква по главните пътища в поредицата от три почивни дни
Пътят за Гърция е едно от възловите места в страната, където от МВР и Агенция "Пътна...
19.09 | 09:30
-
„Те го наричат ремонт, ние – диверсия и безотговорност“: Недоволството в „Дружба 2“ расте
Жителите на квартала споделиха, че се притесняват от това, че още не са получили график,...
19.09 | 09:15
-
Желязков след неуспешния вот срещу кабинета му: Политиката не е сеене на омраза
Мястото на дебата е в парламентарната зала, подчерта премиерът
18.09 | 21:01
Най-четени
-
„Те го наричат ремонт, ние – диверсия и безотговорност“: Недоволството в „Дружба 2“ расте
Жителите на квартала споделиха, че се притесняват от това, че още не са получили график,...
19.09 | 09:15
-
Василев след словесния сблъсък с Пеевски: Радваме се, че най-сетне се разходи по тротоарите на София
На въпрос докога ще продължи блокадата, той отговори, че за всички депутати е добре всеки ден...
18.09 | 10:30