Стефан Капралов е новият шеф на лигата 05.10 | 14:11
Енергийната напитка b-free и БФС сключиха договор за две години
Днес на събрание на БФЛ бе избран новият шеф на лигата. Това е Стефан Капралов, който ще заеме мястото на напусналия Валентин Михов - дългогодишен шеф на БФЛ. Общо кандидатурите бяха три, но Николай Гигов се оттегли и изборът се сведе до Капралов и Петър Величков. Петър Величков загуби с 15 гласа срещу 21 за Стефан Капралов и общо трима въздържали се.
Новият шеф на лигата е бивш футболист на Славия и Академик София. На 55 години е. От 1985 до 1991 г. е зам. председател на Славия, а от 1999 до 2005 г. работи в БФС като изпълнителен директор.
Междувременно се разбра, че БФС е подписал договор с нов спонсор. Споразумението е за две години, а спонсорът е енергийната напитка b-free. Ето какво каза и австрийският собственик на b-free Херберт Хайдер: "Вярвам в българския отбор и желая да помогнем за реализирането на така желаното класиране за Евро 2012".
Водещи
-
Официално от Белия дом: Ковид-19 е изтекъл от лаборатория
Администрацията на Тръъмп публикува анализ
19.04 | 12:00
-
Пет години от трагичната смърт на Милен Цветков
19.04 | 11:40