Стилиян Петров остана без мениджър в Астън Вила 02.06 | 12:52
Жерар Улие напусна поста си в Астън Вила по взаимно съгласие заради здравословни проблеми
Французинът Жерар Улие напусна поста си в Астън Вила заради здравословни проблеми. 63-годишният специалист отсъства в последните пет двубоя на своя тим в първенството, след като спешно бе приет в болница. Улие изкара осем дни в болницата през април. Капитанът на Астън Вила Стилиян Петров наскоро заяви, че се надява Улие да се възстанови бързо и да се върне на работа.
"Клубът може да потвърди, че Жерар Улие и Астън Вила се разделиха по взаимно съгласие," се казва в официално съобщение на сайта на бирмингамци.
"Той не бе в състояните да ръководи отбора в последните пет двубоя и докторите го посъветваха да се възстановява по-дълго време. По този начин отбора се нуждае от нов треньор, който да проведе подготовката за новия сезон.
Улие пристигна във Вила през септември след заминаването на Мартин О'Нийл. Капитанът на Вила Стилиян Петров
"Моето здраве се подобри значително след като бях приет в болницата на 20 април. Сега искам да се съсредоточа във възстановяването си в следващите няколко месеца, преди да се завърна във футбола," заяви Улие.
Водещи
-
Вашингтон отложи част от санкциите за "Лукойл"
04.12 | 20:45
-
Костадин Костадинов: За първи път видях общонароден протест
Лидерът на "Възраждане" коментира и днешното изслушване на вътрешния министър в парламента
04.12 | 20:15
Най-четени
-
Испанските клубове на Любо Пенев ще съберат 300 хиляди евро за операцията му
Легендата на футбола ни пъво ще бъде подложен на химиотерапия в германската болница, където се...
04.12 | 15:30
-
Депутатите ще изслушат министъра на вътрешните работи Даниел Митов
Ден по-късно директорът на СДВР съобщи, че има общо 71 задържани и че нападателите са...
04.12 | 09:45
-
Тома Биков: Г-н Денков, Вие сте първият академик-революционер
Но България има нужда от повече учени, добави депутатът от ГЕРБ
04.12 | 15:16