Стоичков отново отрече, че ще поеме Ботев 21.11 | 19:45
Камата потвърди, че на този етап няма да подновява кариерата си на треньор
Христо Стоичков отново отрече, че може да застане начело на Ботев (Пд). Камата довери, че на този етап няма намерение да се връща към треньорския занаят.
През лятото легендата на българския футбол изкара кратка авантюра в ЦСКА, след като постигна отлични резултати начело на Литекс.
В ефира на TV7 обаче той призна, че засега предпочита да си почине от футбола.
"За момента искам да си почивам. Няма от какво да се крия. До този момент не се ангажирам с нищо ново. Това, което се появи с Ботев (Пловдив) онзи ден, не е вярно. Не съм говорил с никого, имам голямо уважение към Станимир Стоилов и всички треньори. Когато има нещо ще го кажа", заяви Стоичков в предаването по TV7 и NEWS7 NEWSROOM.
Той отново отправи словесна атака по адрес на президента на БФС Борислав Михайлов, с когото се намира в жесток личен конфликт.
"Боби Михайлов и Мишел Платини са едно и също. Говорим си, че има уговорени мачове, но никой не казва нищо. Няма ясна програма в БФС. Дърпат се национали, всеки играе когато си поиска. Представяте ли си това да стане в Испания?", заяви той.
"Защо нападнах Платини? Един народ като Украйна страда. Неслучайно се опасяваха какво ще бъде във Франция. Много отбори са се парили от това. Французите не заслужават да бъдат хулени, но Мишел Платини го заслужава. Какво е направил? Нищо ново под слънцето. Силните отбори командват, малките продължават да чакат. Когато наш тим ще играе директно в групите на Шампионска лига? Ние радваме, че чуваме химна на Лига Европа", добави Стоичков.
Водещи
-
Нови пътни такси от 1 март 2026 г.
Те са заложени с промени в Тарифата за таксите, които се събират за преминаване и ползване на...
21.01 | 17:45
-
Официално: Вдигат бюджетните заплати с 5%
Това съобщи министърът на труда и социалната политика в оставка Борислав Гуцанов
21.01 | 17:30
-
Спецпрокуратурата на Украйна разследва бивш съветник на Зеленски
Има подозрения за незаконно присвояване на средства
21.01 | 17:15
-
Денков: Очакваме ясни отговори за геополитическата ориентация и действията срещу мафията на Радев
Той уточни, че Лена Бориславова сама е взела решение да не участва в листите на коалицията, а...
21.01 | 17:00
Най-четени
-
Тръмп покани Румен Радев да представлява България в Съвета за мир
Американският президент разчита на София за решаване на конфликта в Газа
21.01 | 13:30
-
ОБЗОР След среднощни дебати и гласувания за Изборния кодекс: Бурни реакции в НС и обвинения за саботаж
Всичко това предизвика бурни реакции и негодувание сред депутатите.
21.01 | 10:45
-
България купува брегови противокорабен ракетен комплекс от САЩ за 208 млн. долара
Крайният срок за изпълнение и доставка е 2030 година
21.01 | 15:10