Треньорът на Меси не го иска в ПСЖ 14.02 | 14:20
Други 2 мега звезди - Серхио Рамос и вратарят Донарума също били нежелани от Почетино

Треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино е влошил отношенията си с клубното ръководство и по-специално със спортния директор на парижани Леонардо. Причината за това е звездната лятна селекция, след която в клуба бяха привлечени играчи като Лионел Меси, Серхио Рамос и Джалуниджи Донарума.
Според френската версия на сайта goal аржентинецът не само не е искал нито един от тримата, а дори е настоявал пред ръководството прекалено раздутия състав, с който трябва да работи, да бъде редуциран. Всъщност ПСЖ осъществи само един постоянен изходящ трансфер – на Митчъл Бакър. Освен споменатото звездно трио, в ПСЖ пък бяха привлечени още Жоржиньо Вайналдум, Нуно Мендеш и Ашраф Хакими.
Това неразбирателство е една от причините, поради които Почетино иска да напусне клуба след края на сезона. Другата е, че аржентинецът иска да се завърне в Премиър лийг и да поеме Манчестър Юнайтед,пише "Тема спорт". В последните дни медиите в Англия твърдят, че играчите на "червените дяволи" искат именно бившият мениджър на Тотнъм да поеме отбора след края на сезона. Ралф Рангник и Ричард Арнолд обаче държат на треньора на Аякс Ерик тен Хаг.
Напускането на Почетино до голяма степен зависи от това дали ПСЖ ще се разбере със Зинедин Зидан. Информациите в тази посока са противоречиви. В началото на месеца "Екип" обяви, че Зизу вече е казал "да" и е ясно, че той ще е новият треньор на парижани. Според други източници обаче Зидан все още не дал окончателен отговор, въпреки че е водил разговори с ръководството на ПСЖ.
Водещи
-
Търговци използват нова заблуждаваща практика на Женския пазар в София
Тази практика кара купувачите да остават с впечатлението, че цената е само 3 лева, а за...
06.06 | 18:02
-
Руски журналист и дисидент: Режимът на Путин ще се срути, гответе се за периода след него
На въпрос какво представлява "путинският ГУЛаг" той заяви, че това е описано много добре още в...
06.06 | 17:40
-
Прецедент в столичната история: Кметът Терзиев връща бюджета на София за преразглеждане
Столичният общински съвет гласува бюджета на Столична община вечерта на 29 май след...
06.06 | 17:20
-
Изпити по английски език и по физика за кандидат-студенти ще се състоят на 8 юни в Софийския университет "Св. Климент Охридски"
Времетраенето е около 25 минути. Максималният брой точки е 15.
06.06 | 17:00
Най-четени
-
Борисов: Спирам да се занимавам с ПП
Борисов разказа, че се е видял „току що“ с комисаря за икономиката и производителността Валдис...
06.06 | 11:30
-
С еврото ще можете да си купите половин хляб повече
Демек с еврото, ще можете да си купите половин хляб повече."
06.06 | 10:30
-
Обрат в София! Нови маршрути ще имат едни от най-важните трамваи в столицата
Промяната е за 1 година.
06.06 | 12:45
-
Красимир Каракачанов: Време е България да върне задължителната военна служба
Предложението ми е срокът за наборната служба да е минимум 6 месеца за всички български...
06.06 | 12:00