Трима велики българи окуражиха олимпийците ни 30.07 | 16:41
Христо Стоичков, Стефка Костадинова и Таня Богомилова посетиха олимпийското село и вкупом вдъхнаха силна доза увереност на родните състезатели

Трима от най-известните българи на планетата окуражиха днес нашите олимпийци в Лондон. Христо Стоичков, Стефка Костадинова и Таня Богомилова посетиха олимпийското село и вкупом вдъхнаха силна доза увереност на родните състезатели.
Мегазвездата на световния футбол предизвика небивал интерес в селото, а олимпийските шампионки в атлетиката и плуването бяха сред най-търсените за снимки и автографи от обитателите.
Христо, Стефка и Таня се срещнаха с българите пред офиса на нашата делегация, където ги чакаха почти всички от състава с изключение на тези, които бяха на състезания и тренировки. Тримата не пропуснаха да се снимат с всеки един по отделно и надъхаха представителите на различните спортове.
Особено емоционален бе Стоичков, който си припомни и посещението на друга Олимпиада - тази в Барселона през 1992 г. Христо не спираше да повтаря, че е нужен силен хъс във всеки мач, във всеки старт и във всеки бой. Той посъветва нашите да не падат духом, като припомни случилото се в САЩ през 1994 г., когато никой не ни броеше сред фаворитите.
След емоционалните срещи, тримата ни супергерои побъбриха в близката градинка с целия тим на боксьорите, тъй като сред гостите в селото днес бе и президентът на БФБокс Красимир Инински.
Водещи
-
Милиони гърци напускат големите градове и се отправят на традиционната си августовска ваканция
Очаква се повечето хора в Гърция да се завърнат в градовете след 15 август - Голяма...
03.08 | 18:00
-
САЩ обвиниха българин за трафик на оръжия, предназначени за наркокартел
Предложил списък със снаряжение на стойност 53 милиона евро
03.08 | 17:17
Най-четени
-
Български пенсионери превзеха гръцките плажове
Те са привлечени от изключително евтини еднодневни екскурзии
03.08 | 13:20
-
Митрофанова: България "безпрецедентно" притиска "Лукойл" да продаде бизнеса си
Тя припомни, че доставките на руски газ за България са прекратени от април 2022 г., когато...
03.08 | 10:40
-
Поскъпването на основни храни, плодове и зеленчуци на борсите продължава
сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата (ДКСБТ
03.08 | 10:20