Узбекистан кани "лъвовете" за контрола 01.12 | 09:40
Българският национален отбор засега има една уговорена проверка за 2014
Българският национален отбор по футбол получи покана за гостуване в столицата на Узбекистан Ташкент за приятелски мач в края на 2014-та година.
По информация на вестник "24 часа" става въпрос за идея на домакините да проведат контрола с нашия състав, но това може да стане факт едва след изготвянето на програмата за квалификациите за Европейското първенство през 2016-та година.
Вестникът пише още, че въпросният двубой ще се изиграе след септември месец, като азиатците са готови да ни домакинстват по всяко време в последното тримесечие.
Засега на първо четене българският национален отбор има уговорена една контрола за 2014-та година – срещу Македония, която трябва да приемем на "Васил Левски", защото вече гостувахме в Скопие.
Националният селекционер Любослав Пенев вероятно няма да използва първата възможна дата за контроли в календара за 2014-та година, защото тогава повечето клубове провеждат подготовката си.
Жребият за квалификациите за Европейското първенство във Франция през 2016-та година ще бъде теглен февруари месец, като "лъвовете" остават в 4-та урна.
Водещи
-
Тръмп: Ще завладеем Гренландия - по лесния или по трудния начин
Според американския президент САЩ трябва да притежават острова, за да възпират Русия и Китай
10.01 | 10:20
-
Дипломат: В следващите месеци ще бъдем свидетели на най-неочаквани неща в световен план
Нямаме понятие новият международен ред какъв би трябвало да бъде или какъв ще бъде, каза...
10.01 | 10:00
-
СО временно затваря пътните участъци към Витоша през уикенда
Решението е взето на база прогноза за времето - очакван снеговалеж и много ниски температури
10.01 | 09:30
Най-четени
-
Валежи от дъжд и сняг през уикенда
Максималните температури ще бъдат между 3° и 8°, в София – около 3°
10.01 | 09:00
-
СО временно затваря пътните участъци към Витоша през уикенда
Решението е взето на база прогноза за времето - очакван снеговалеж и много ниски температури
10.01 | 09:30