ЦСКА спря загубите, но пак не вкара гол 21.03 | 18:55
0:0 с Берое на "Българска армия"
ЦСКА вече 4-ти пореден мач не може да отбележи гол и отново се провали в опита си да надвие Берое като домакин, но този път поне прекрати серията си от загуби и стигна до 0:0 на "Българска армия".
ЦСКА имаше предимство да играе с човек повече от съперника си в последните 15-ина минути, след като с директен червен картон бе изгонен Владимир Зафиров. "Армейците" отново не впечатлиха с играта си и въпреки че имаха повече удари и повече положения, като цяло не направиха достатъчно, за да заслужат аванс в резултата.
ЦСКА още не може да стигне поне до попадение през 2015-та година, а спечелената точка увеличи актива на тима на 45 – 2 по-малко от водача Лудогорец, който в неделя от 13 часа приема Ботев (Пловдив) в своя двубой от първия кръг на плейофите в А група.
Берое с 39 точки се изравни на третата позиция по актив с Литекс, на който му предстои да домакинства на Локомотив (София) също утре от 15:15 часа. "Заралии" нямаха победа на "Армията" допреди две седмици, когато спечелиха с 1:0, а днес отново си тръгват от столицата с позитивен резултат.
Бразилецът с български паспорт Маркиньос изигра слаб мач в халфовата линия и бе сменен през второто полувреме, като с нищо хубаво няма да помни 110-ия си мач от А група с червената фланелка – той се изравни с рекордьора по този показател сред чужденците Ибрахима Гай.
По-рано днес Славия смаза Локомотив (Пловдив) с 3:0 и така "смърфовете", ЦСКА и Марек продължават да са отборите, които все още не са отбелязали гол през 2015-та година. Благой Макенджиев продължи добрата си серия без допуснат гол и я увеличи на 458 минути.
Водещи
-
Божанков: Искаме да бъдем първа политическа сила и да поемем отговорност за управлението на държавата
Според него изборите ще са борба на живот и смърт за статуквото
17.01 | 18:00
-
Новолуние в Козирог: Всичко старо си отива
На този етап всичко ще се планира и развива задкулисно, лицемерно и под напора на емоциите
17.01 | 17:40
-
Тръмп покани Ердоган сред основателите на Съвета за мир в Газа
Новата структура ще участва във формирането на бъдещото управление и услуги в ивицата Газа
17.01 | 17:20
-
„Кроношпан“ внесе план за безопасно спиране на производствена линия във Велико Търново
Компанията ще обжалва наложената мярка
17.01 | 17:00
Най-четени
-
Край на тайната на заплатите от тази година
ЕС въвежда задължителни правила, които целят да превърнат принципа „равно заплащане за равен...
17.01 | 14:00
-
Новолуние в Козирог: Всичко старо си отива
На този етап всичко ще се планира и развива задкулисно, лицемерно и под напора на емоциите
17.01 | 17:40
-
От 19 януари до 18 юли спират влаковете между метростанциите "Сливница" и "Обеля"
За посочения период метростанция "Сливница" ще бъде крайна за линии № 1 и № 4; станция "Обеля"...
17.01 | 10:20