Челси се съгласи да продаде Хуан Мата 23.01 | 09:48
Манчестър Юнайтед отправи оферта от 37 милиона паунда

Най-големият трансфер по време на януарския трансферен прозорец може да се случи днес.
Според английската преса ръководството на Челси е приело офертата на Манчестър Юнайтед за трансфера на Хуан Мата на стойност от 37 милиона паунда.
Според авторитетното издание "Би Би Си" се очаква днес Хуан Мата да премине медицински прегледи и да подпише договор за 4,5 години.
Испанецът се е появил за малко вчера в тренировъчната база на Челси само, за да си вземе довиждане със своите съотборници.
Ръководството на Манчестър Юнайтед обаче продължава да отрича за трансфера. Вчера "червените дяволи" отпаднаха от полуфиналите за Купата на Лигата от тима на Съндърланд. Още преди двубоя всички журналисти бяха предупредени, че мениджъра Дейвид Мойс няма да отговаря на въпроси за Хуан Мата.
След отпадането на Юнайтед обаче кризата в клуба се задълбочава след като "червените дяволи" заемат 7-мо място в класирането на 14 точки от лидера Арсенал. Купата на Лигата пък бе един от шансовете на Юнайтед за трофей този сезон.
Ако сделката за Хуан Мата стане факт днес, то испанецът ще подобри рекорда на Димитър Бербатов за най-скъп трансфер на Манчестър Юнайтед.
Водещи
-
Цветлин Йовчев: България може да стане мишена на провокации и агресия от руска страна
Битовият инцидент в Русе много се политизира, заяви бившият шеф на ДАНС
15.09 | 21:00
-
Загадъчни радиосигнали от дълбините на Антарктида
Живият Нострадамус: Те са доказателство за съществуването на паралелни вселени
15.09 | 20:45
-
Тръмп държи кодовете за 20 атомни бомби в Германия
Плановете на САЩ са ясни - само те могат да възпрат Русия с нейните 5500 бойни глави
15.09 | 20:30
Най-четени
-
Радев: Съгласен съм с Борисов, че „Хемус“ ще ни струва двойно, първият път плащанията изтекоха в чували
"Разбира се, че ще ни струва двойно, аз съм съгласен с него, тъй като първият път плащанията...
15.09 | 11:30
-
Премиерът Желязков: Учителите са най-уважаваните хора в нашето общество
По думите му над 20 процента от учителите са под 35 години и това е атестат, че все повече...
15.09 | 10:54
-
Румен Радев горд, че е част от вълнението на първия училищен звънец
Румен Радев завърши речта си с думите: "На добър час".
15.09 | 10:30
-
Брутална катастрофа в София - колата е на части, шофьорът загина
Той е летял с 218 км/ч
15.09 | 13:30