Фолк дивата Райна беснее в мрежата 10.06 | 15:58
Слухове, че спирала да пее, разгневиха изпълнителката
![Фолк дивата Райна беснее в мрежата](http://inews.bg/pictures/1304471_1004.jpg)
Попфолк певицата Райна в последно време не е от най-активните в жанра. Нещо повече, дори се появиха слухове, че ще слага край на договора с настоящия си продуцент. Тя самата призна, че била леко разочарована от отношението към нея на последните награди на телевизия "Планета".
Последната клюка, свързана с дивата от Сандански, е, че окончателно е решила да зареже музиката. Изглежда истината не е точно такава, защото този слух вбеси Райна и тя побърза да излее гнева си в социалната мрежа Facebook.
Ето цялото изказване на певицата:
"Някъде мернах, че съм "спирала да пея"...
Този, който е решил да си запълни страниците с "новина", не си е правил труда да ме попита, и това съответно не отговаря на истината.
А тя е такава, че в момента съм отдадена усилено на записи, както по фолклорния ми проект с 14 нови песни + създаването на тв им реализации, така и по създаването на песни, извън този репертоар. Това, че не "бия тъпана" за всяка моя крачка или преживяване, не означава, че не действам по ангажиментите си.
Може би ако ме "подпираше" /във всеки един случай/ някой медийно интересен персонаж, кариерата ми щеше да е "по-забележима" за медиите, но моят избор е друг!!! И така се чувствам в хармония със себе си.
А и от безсмислени PR-редовните статии не се нуждая...
След като се върна от Венеция и Хърватска /живи и здрави/ ще клипирам една от ГОТОВИТЕ вече песни :) Септември ще бъда напълно готова и с фолклорния ми албум.
P.S. Райна обича да прави нещата така, както и когато тя прецени със сърцето си, а не на всяка цена. Музиката е за забавление, а не състезание. Освен това животът ми далеч не се свежда само до попфолка, но няма да изпадам в подробности за другите ми интереси, които за щастие, имам!"
Водещи
-
Депутатите в лют спор за назначенията в кабинета (ОБЗОР)
Разногласията са и за избора на регулаторите
06.02 | 21:00
-
Протест затвори бул. "Симеоновско шосе" (Видео)
Жители на столичния квартал "Малинова долина" недоволстват срещу презастрояването на квартала
06.02 | 20:45
-
Първан Симеонов: ПП-ДБ и Радев заложиха капан на Бойко Борисов
Ще видим много тежки дебати за бюджета, регулаторите, изборното законодателство, прогнозира той
06.02 | 20:00
Най-четени
-
Кола се вряза в камион на "Тракия", има жертва и тежко ранен ОБНОВЕНА
Въведен е обходен маршрут
06.02 | 13:13
-
Управляващи и опозиция пак в спор: На плюс или на минус ще е хазната за януари
Депутатите изслушаха финансовия министър за „дупката“ в бюджета
06.02 | 13:45
-
45% от българите одобряват президента Радев
Изследването е осъществено в периода от 25 януари до 2 февруари 2025 година, като са...
06.02 | 12:00
-
Барикадиралият се бизнесмен се предаде
Въоръженият бил в дълбока депресия, пийнал преди да се залости
06.02 | 18:00