Заради ремонти: Ограничения днес по "Хемус" и "Люлин" 07.11 | 09:33
Подменяне на антена на мобилен оператор днес ще промени организацията на движение в тунел “Правешки ханове”

Подменяне на антена на мобилен оператор днес ще промени организацията на движение в тунел "Правешки ханове” на автомагистрала "Хемус”.
От 10 до 12 часа ще бъде спрян трафикът в изпреварващата лента в тръбата за Варна, като автомобилите ще преминават в активната лента.
От 12 до 14 часа пък ще бъде ограничено движението по изпреварващата лента в тръбата за София и трафикът ще се насочва в активната лента.
На автомагистрала "Люлин” ще се довършва укрепването на ската при 9-ти километър и затова в този участък в посока София от 9 до 16 часа автомобилите ще се движат само в изпреварващата лента.
Водещи
-
Румен Радев пристигна с шкодата на жена си в Смолян за среща с унгарския президент
Сребристата лична "Октавия" е купена преди 7 години
19.10 | 19:40
-
Засякоха мистериозни светлини в небето, видени са и от Балканите
Оприличават ги с "неонови вълни" или "електрическа мъгла"
19.10 | 17:39
-
Кутев: Борбата е дали държавата ще се управлява при работеща демокрация, или от една мафиотска структура
"Единственият шанс за съпротива виждам в ИТН", заяви той
19.10 | 17:20
Най-четени
-
Лидерът на ГЕРБ: Всички казват, че не е хубаво на избори, ама чакат Борисов
На политическите си опонентите той каза: "Няма да им стигне времето дори да поддържат това,...
19.10 | 10:00
-
Министър спипа жп работници да крадат плодове
По време на ремонтни дейности те крадяли от частна ябълкова градина
19.10 | 11:20
-
Ива Митева: Наблюдаваме играта „Борба за власт”
Надявам се Трифонов да не остане в този кабинет, заяви тя и прогнозира избори напролет
19.10 | 11:00