Норвежки политици маниаци на Pokemon Go 27.08 | 11:13
Премиерът Ерна Солберг си позволи да хване някои от „джобните животинки” пред телевизионните камери в Братислава, където бе на официална визита
Манията по популярната игра за смартфони Pokemon Go от известно време е завладяла норвежкия парламент. Много от депутатите и преди бяха хващани да "ловят” рисувани животни с телефоните си.
По играта обаче вече залита и политическото ръководство на страната. През седмицата премиерът Ерна Солберг не се посвени да хване някои от "джобните животинки” пред телевизионните камери в Братислава, където бе на официална визита.
Изглежда нещата с покемон манията са излезли извън контрол, след като за някои политици тя е станала по-важна от професионалните им задължения. Трина Скай Гранд, лидер на либералната партия Венстре, бе спипана да играе Pokemon Go по време на ключово заседание на парламентарната комисия по отбрана и външна политика.
Водещи
-
Влизат в сила нови европейски изисквания за качеството и етикетирането на меда
По-голяма прозрачност за потребителите
12.06 | 11:30
-
Васил Терзиев: „Топлофикация София“ има нужда от спешна реформа
Васил Терзиев призова общинските съветници да подкрепят доклада му.
12.06 | 10:59
-
„Прогресивна България“ застава зад ежегодното провеждане на шествие за семейството
Призоваваме всички политически сили в 52-то Народно събрание да превърнат подкрепата за...
12.06 | 10:45
-
Опасност след ухапване: Два случая на рядък кърлежов енцефалит регистрираха у нас
Специфика на инфекцията и предпазване
12.06 | 10:30
Най-четени
-
Дневен хороскоп за 12 юни 2026 година
Звездите разкриват пътя към скритите истини преди уикенда
12.06 | 08:52
-
Честваме паметта на преподобния Онуфрий Велики
Честваме паметта на преподобния Онуфрий Велики, който бил един от най-големите подвижници на...
12.06 | 09:15
-
До края на юни или в началото на юли ще обявим града, който ще е домакин догодина на конкурса Евровизия
Кандидатите са София, Пловдив, Варна и Бургас
12.06 | 10:15
-
Мексико стартира с победа над ЮАР с 2:0
Смърт и три червени картона в първия мач на Мондиал 2026
12.06 | 09:59